הזוכים בתחרויות יורד מהחוטיםולורד אוף דה גיימז

26/09/2013

lord-of-the-strings-winners

בטקס חגיגי שהתקיים אתמול, הוכרזו הזוכים בשתי תחרויות היצירות של המכללה הישראלית לאנימציה. להלן פירוט הזוכים בשתי התחרויות.

הזוכים בתחרות לורד אוף דה גיימז:

20130921_160148

בתחרות זו הוזמנו המשתתפים ליצור מפגש בין סרט קולנוע למשחק מחשב.
התחרות בשיתוף פסטיבל אוטופיה וסינמטק תל-אביב.
היצירות הנבחרות מוצגות בתערוכה בסינמטק תל-אביב, במהלך חול-המועד סוכות.

מקום 1: אדם גולדשטיין – Steamboat Willie's Roughriders
אדם גולדשטיין - Steamboat Willie's Roughriders
פרס למקום הראשון, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 7000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם מכונת משחקים ניידת SONY PSP וגם זוג כרטיסים חינם לכל אירועי פסטיבל אוטופיה** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמטק וגם הדפסה תלת-מימדית של האובייקט.

מקום 2: יעל גבעון – What the hell, Ma?!
יעל גבעון - What the hell, Ma?!

פרס למקום השני, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 5000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים חינם לכל אירועי פסטיבל אוטופיה** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמטק.
יעל זכתה גם בפרס חביב הקהל, על פי בחירת גולשי פייסבוק.

מקום 3: זיו צדיק – The Incredible Yoda
07
פרס למקום השלישי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 4000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים חינם לכל אירועי פסטיבל אוטופיה** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמטק וגם הדפסה תלת-מימדית של האובייקט.

מקום 4: אלון צראפי – Meet The Sergio

פרס למקום הרביעי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 3000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים חינם לכל אירועי פסטיבל אוטופיה**.

מקום 5: עומר שרון – Plants vs Zombieland
עומר שרון - Plants vs Zombieland

פרס למקום החמישי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 2000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים חינם לכל אירועי פסטיבל אוטופיה** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמטק.

מקום 3 בקטגוריית תלת-מימד: דן צ'קנוב – מגה-מן גלדיאטור
דן צ'קנוב - מגה-מן גלדיאטור
פרס: הדפסה תלת-מימדית של האובייקט.

מקום 4 בקטגוריית תלת-מימד: שחף יצחק – פרודו גיבור היירול
שחף יצחק - פרודו גיבור היירול
פרס: הדפסה תלת-מימדית של האובייקט.

ילדים ונוער: איתי הוד (בן 12) – Alien vs. the Yellow Alien
איתי הוד - Alien vs. the Yellow Alien
פרס למקום הראשון בקטגוריית ילדים ונוער (עד גיל 18): הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים חינם לכל אירועי פסטיבל אוטופיה**.

הדפסות תלת-מימדיות של הזוכים בקטגוריית תלת-מימד:
הדפסות תלת-מימד

לפרטים על תחרות לורד אוף דה גיימז לחצו כאן.

הזוכים בתחרות יורד מהחוטים:

1272175_581499565242635_1804339753_o

בתחרות זו הוזמנו המשתתפים ליצור דמות מחומר סטאטי, המתעוררת לחיים בתוך סיפור ילדים, בהשראת הסרט פינוקיו. התחרות בשיתוף יונייטד קינג, פילמהאוס וסינמה סיטי.
היצירות הנבחרות מוצגות בתערוכה בסינמה סיטי גלילות, במהלך חול-המועד סוכות.

מקום 1: עפרה אייל גור אריה – הרפתקאות אצבעונית
עפרה אייל גור אריה - הרפתקאות אצבעונית
פרס למקום הראשון, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 7000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם מכונת משחקים ניידת SONY PSP וגם הקרנת VIP לך ול-30 חברים של הסרט פינוקיו*** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמה סיטי.

מקום 2: אלכס קלקסבר – המכחול

פרס למקום השני, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 5000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסי VIP לסרט פינוקיו*** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמה סיטי.

מקום 3 (שוויון): טל ארביב וליאור גולן – חוטים

פרס למקום השלישי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 4000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים לכל סרט קולנוע של יונייטד קינג או פילם-האוס*** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמה סיטי.

מקום 3 (שוויון): אודי קלמנוביץ' – Careful What You Wish For
אודי קלמנוביץ' - Careful What You Wish For
פרס למקום השלישי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 4000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים לכל סרט קולנוע של יונייטד קינג או פילם-האוס*** וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמה סיטי.
אודי זכה גם בפרס חביב הקהל, על פי בחירת גולשי פייסבוק.

מקום 4: חוה סדיגורסקי – אור חדש
חוה סדיגורסקי - אור חדש
פרס למקום הרביעי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 3000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם הדפסה של היצירה והצגתה בתערוכה בסינמה סיטי. 

לפרטים על תחרות יורד מהחוטים לחצו כאן.

* אין כפל הנחות ו/או מלגות. המלגה מותנית בקבלת הסטודנט למכללה (יש לעבור מבחן יצירתיות וראיון אישי, ולהציג תיק עבודות). מלגה לא תוענק רטרואקטיבית (לאנשים שכבר נרשמו למכללה). המלגה אישית ואינה ניתנת להעברה. קבלת המלגה מותנית בפתיחת הקורס. לא ניתן להמיר את המלגה בפרס כספי או אחר. המלגה מיועדת למסלולי לימוד מלאים שאורכם 10 חודשים ומעלה, ולא ניתנת למימוש בקורסים קצרים. המלגה ניתנת למימוש עד 31/12/2014.

** את הכרטיסים ניתן לממש במהלך פסטיבל אוטופיה 2013 בלבד. הכרטיסים מתנת הפסטיבל ובאחריותו.

*** הכרטיסים לקולנוע מתנת חברות "יונייטד קינג" ו"פילמהאוס" ובאחריותן.

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: