מסלול עיצוב גרפי– דיזיין מאסטר

מסלול חד-שנתי או דו-שנתי ללימודי עיצוב וגרפיקה, המכיל גם לימודי UI/UX, עריכת-וידאו, איור דיגיטלי ואנימציה

מסלול עיצוב ייחודי שנבנה מתוך הכרות מעמיקה עם הצרכים האמיתיים של תעשיית העיצוב הישראלית. בעקבות הקורונה, המסלול זמין במתכונת היברידית: השיעורים מתקיימים בכיתה במכללה, אבל ניתן להשתתף בהם גם אונליין בזום. הסטודנטים יכולים להחליט בכל שיעור אם להגיע לכיתה או להשתתף בשיעור מהבית. המורים מתייחסים גם לסטודנטים שבכיתה וגם לאלו שבבית.

המסלול עוסק בתחומי הדפוס, המסך, המובייל, המשחקים, הטלוויזיה והקולנוע. במהלך המסלול נלמדות כל התוכנות הגרפיות של Adobe: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פרמייר, אפטר-אפקטס ופיגמה. הקורס כולל גם עיצוב חוויית משתמש (UI/UX), עריכת וידאו, אנימציה, עיצוב-תנועה וציור דיגיטלי.

המסלול מאושר ומפוקח על ידי משרד העבודה, ומוכר לפיקדון חיילים משוחררים. תעודת הגמר של המסלול מאושרת על ידי משרדי העבודה והכלכלה ומוכרת על-ידי הגורמים הרשמיים במדינה, כולל רשות התעסוקה.

המסלול משלב שיעורים תיאורטיים ומעשיים ביסודות העיצוב, פיתוח שפה גרפית, מיתוג וטיפוגרפיה, תוך הכרות מעמיקה עם עולמות המדיה הדיגיטלית, האיור הדיגיטלי, הדפוס והצילום. המסלול מכשיר את בוגריו בכל האספקטים, שיטות העבודה, הטכניקות והפרקטיקות של מקצועות העיצוב הדיגיטלי, בדגש על תחומי עיצוב לדפוס, ציור ואיור דיגיטלי, וצילום דיגיטלי.

את המסלול מובילים המאסטרים של המכללה הישראלית לאנימציה – אנשי מקצוע מובילים בעלי ותק וניסיון בתחום, ובעלי קרדיטים מקצועיים בפרויקטים בארץ ובעולם.

הקורס מוצע גם מתכונת מצומצמת של שנה אחת בלבד, המתמקדת בעיקר בתחום הדפוס.


המסלול כולל את הקורסים הבאים:
פוטושופ וציור דיגיטלי – 80 שעות אקדמאיות.
אילוסטרייטור, אינדיזיין ואיור דיגיטלי – 120 שעות אקדמאיות.

חשיבה עיצובית (כולל פרויקט גמר ותיק עבודות) – 120 שעות אקדמאיות.

אפטר אפקטס ופרמייר – 75 ש"א (לא כלול במסלול המצומצם).
UI/UX – עיצוב חוויית משתמש – 75 ש"א (לא כלול במסלול המצומצם).

סה"כ במסלול המלא: 470 שעות אקדמאיות (20 חודשים).

סה"כ במסלול המצומצם: 320 שעות אקדמאיות (12 חודשים).

לפרטים מלאים על כל אחד מהקורסים – לחצו על הלינקים שלמעלה.

תוכנות:

Adobe PhotoShop, Adobe Illustarator, Adobe InDesign
Adobe Premiere, Adobe After-Effects, Figma

נושאי לימוד:

יסודות העיצוב, פיתוח שפה גרפית, מיתוג, טיפוגרפיה, איור דיגיטלי, צילום דיגיטלי, הכנה לדפוס, עריכת וידאו, עיצוב תנועה, מושן גרפיקס, אנימציה, אפקטים ויזואלים, עיצוב אתרים, עיצוב למובייל, עיצוב ממשק, עיצוב חוויית משתמש.

משך הקורס:

המסלול המלא נמשך 20 חודשים ומכיל 120 מפגשים, שהם 470 שעות אקדמאיות.

המסלול המצומצם נמשך 12 חודשים ומכיל 80 מפגשים, שהם 320 שעות אקדמאיות.

אישור ופיקוח:

המסלול מאושר ומפוקח על ידי משרד העבודה, ומוכר לפיקדון חיילים משוחררים. תעודת הגמר של המסלול מאושרת על ידי משרדי העבודה והכלכלה, מוכרת על-ידי הגורמים הרשמיים במדינה, כולל רשות התעסוקה.

לימודי אונליין:

המסלול זמין במתכונת היברידית: השיעורים מתקיימים בכיתה במכללה, אבל ניתן להשתתף בהם גם אונליין בזום. הסטודנטים יכולים להחליט בכל שיעור אם להגיע לכיתה או להשתתף בשיעור מהבית. המורים מתייחסים גם לסטודנטים שבכיתה וגם לאלו שבבית.

מחירים והרשמה:

למחירים, הרשמה ויעוץ-לימודים, צרו קשר עם מזכירות המכללה.
טלפון: 03-6482345 | מייל: iac@ani-mator.com | או השאירו פרטיכם כאן.

תיאור כללי

קורסים כלולים

נתונים כלליים

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: