התמחות –Mentorship

קורס בקנדה, לבוגרי IAC: התמחות בתחום ספציפי

תכנית ההתמחות של Think Tank נועדה לסייע לאמנים בעלי הכשרה קודמת, לרענן את כישוריהם, לייצר שואוריל איכותי, ולקבל עבודה. בוגרי IAC מצטיינים יכולים להצטרף אוטומטית לתכנית זו (פרטים מלאים בלשונית "תהליך הרשמה").


ארבעה חודשי התמחות
המצטרפים לתכנית יכולים לבחור את התחום שבו הם רוצים להתמקד. Think Tank מציעה התמחות בכל תחומי התלת-מימד והאנימציה, ומאפשרת לכם לבחור משלל מנטורים מקצועיים, לרבות בוגר IAC אדר ברונשטיין (המתמחה בתחום המודלינג).
במשך ארבעה חודשים תקבלו ליווי אישי מהמנטור שבו תבחרו. בנוסף תקבלו עמדת עבודה אישית, לשימושכם הבלעדי לאורך כל הקורס.
בנוסף, התכנית מעניקה גישה בלתי-מוגבלת למתקני המכללה, גם לאחר השלמת הקורס, כולל המשך ליווי על ידי צוות המנטורים.
ABOUT_mentors

מנטורים מקצועיים לכל סטודנט מוקצה מנטור (חונך) אישי, מאולפנים מקומיים. אם למשל תרצו לעבוד על סביבות עבור משחקי מחשב, נמצא עבורכם מודלר שעובד בתחום. הוא יפגוש אתכם מדי שבוע, יעזור לכם לגבש את תיק העבודות שלכם, יכוון אתכם, יעניק פידבק מקצועי, ילמד טכניקות חדשות, ובאופן כללי ידריך אתכם עד לקבלת שואוריל מקצועי ומוצלח.

קורסים מתקדמים סטודנטים בקורס ההתמחות יכולים להצטרף גם לכל הקורסים המתקדמים שמתקיימים לאחר סמסטר א' ב-Think Tank, כחלק מתכנית לימודים שתיבנה במיוחד עבורם.
ABOUT_software

חומרה ותוכנה תחנות עבודה לצרכי תלת-מימד ואנימציה צריכות להיות חזקות ככל הניתן. העמדות ב-Think Tank יכולות להתמודד עם כל משימה שתזרקו לעברן. תחנות העבודה מצוידות כולן בזוג מסכי HD איכותיים. בכל העמדות מותקנות כל התוכנות הרלוונטיות, בגרסאות העדכניות ביותר.
Think Tank מפעילה גם חוות רנדר משלה, לשימוש הסטודנטים.

סיורים באולפנים
במהלך שהותכם בתכנית תוכלו להצטרף לסיורים באולפנים וכן להרצאות אורח של מרצים מהתעשיה.
ABOUT_continuedsupport

תמיכה לא מוגבלת בזמן לאחר סיום התכנית, אם מסיבה כלשהי לא תמצאו עבודה, אתם יכולים להמשיך ללמוד בחינם, ללא הגבלת זמן, עם ליווי של צוות המכללה. תחנת עבודה ייעודית תישמר עבורכם לכל זמן שתרצו. אף מוסד לימודים אחר בתחום לא מציע סוג דומה של תמיכה!
רשת חיפוש עבודה נתוני ההשמה של Think Tank הם מהגבוהים בתחום בעולם, ועומדים כיום על למעלה מ-90%! הצוות של Think Tank מסייע לבוגריו במציאת עבודה באמצעות רשת של קשרים והכרויות עם גופים מרכזיים בתעשיה הקנדית, ועם אנשי תעשיה מובילים.

Think Tank הוא בית-ספר קנדי לאנימציה המפעיל קורסים למתחילים ולמתקדמים, ומעניק גם ויזת סטודנט לשנה מלאה, שניתנת לחידוש אוטומטי לשנה נוספת. בשנים האחרונות בחרו רבים מבוגרי IAC להמשיך ללימודים ב-Think Tank, במטרה לקבל ויזה ולמצוא עבודה בתעשיית האנימציה הקנדית (שהיא כיום השניה בחשיבותה בעולם, מיד אחרי הוליווד).
כל בוגרי IAC שניגשו לקורס ב-Think Tank סיימו אותו בהצטיינות, וכולם עובדים כיום בתעשיית האנימציה הקנדית, בין היתר על סרטים כגון ליגת הצדק, פאוור ריינג'רז, חסידודס, הנצ'-מן, יחידת המתאבדים, עולם היורה, דדפול, אקס-מן: אפוקליפסה, וורקראפט ועוד.
בנוסף, בוגר IAC אדר ברונשטיין משמש כיום כמורה ומנטור ב-Think Tank.
בעקבות ההישגים של בוגרי IAC ב-Think Tank, נוצר קשר ישיר בין שני בתי הספר, שהתפתח לשת"פ ייחודי וראשון מסוגו בישראל: בוגרי IAC יוכלו להתקבל לתכנית לימודי המשך ייחודית ב-Think Tank, שתפעל באנגלית או בעברית, ותוצע במחיר מוזל. עד 20 סטודנטים בשנה ייבחרו על ידי IAC לתכנית זאת, על-פי הישגיהם במהלך הלימודים, והיכולות שיציגו בתיק העבודות ובשואוריל שלהם.
שלושה קורסים שונים מוצעים לבוגרי IAC:
Mentorship – קורס מתקדם באורך 4 חודשים, בתחום ההתמחות של הסטודנט.
Pre-Mentorship – קורס באורך חודשיים, המשמש כמבוא לקורס Mentorship.
Full Program – קורס שנתי מלא באורך 12 חודשים.
יתרונות התוכנית:

  1. קבלה1 אוטומטית של בוגרי IAC ל-Think Tank, ללא מבחני כניסה.
  2. הנחה2 של 50% בדמי ההרשמה לקורס.
  3. הנחה3 של 50% בתשלום המקדמה לקורס.
  4. הנחה4 של עד $2000 במחיר הקורס.
  5. תהליך הרשמה פשוט ומהיר, ללא בירוקרטיה מיותרת.
  6. עזרה5 וליווי לסטודנטים לאורך כל תהליך ההרשמה וההגירה.
  7. עזרה5 בהשגת ויזת לימודים לקנדה.
  8. אופציה6 ללימודים בעברית, תחת הדרכתו של בוגר IAC אדר ברונשטיין, המשמש כמורה ומנטור ב-Think Tank.

בנוסף, IAC ו-Think Tank סיכמו על שיתוף פעולה רציף, הכולל החלפת תכנים ושיתוף טכניקות ושיטות עבודה. במסגרת שת"פ זה כבר התווספו לקורסים של IAC תכנים מתקדמים בתוכנות כגון Substance Designer, Substance Painter, Mari, Marvelous Designer, Arnold Render.
הערות:
1 עד 20 בוגרי IAC מצטיינים יוכלו להתקבל מדי שנה ללימודים ב-Think Tank.
הקבלה לתכנית תלויה בהישגי הסטודנט במהלך הלימודים, וביכולות שיציג בתיק העבודות ובשואוריל שלו. צוות הניהול של Think Tank יחליט אם הסטודנט יוכל להתקבל מיידית לקורס Mentorship, או יידרש לעבור קודם בקורס Pre-Mentorship. לחילופין, כל הבוגרים שייבחרו לתכנית יוכלו לבחור ללמוד בקורס השנתי המלא.
יש לעמוד בתנאי הקבלה הבסיסיים של Think Tank (כולל שליטה באנגלית).
ראו כאן: www.tttc.ca/admissions/admission-requirements
2 דמי ההרשמה הרגילים ל-Think Tank עומדים כיום (נכון לנובמבר 2016) על 100 דולר קנדי. המחיר לבוגרי IAC הוא 50 דולר קנדי בלבד. המקדמה נכללת בתוך המחיר המלא של הקורס.
3 המקדמה המועברת ל-Think Tank בזמן ההרשמה (לאחר קבלת הויזה), לסטודנטים בינלאומיים, עומדת כיום על 1500 דולר אמריקאי. המחיר לבוגרי IAC הוא750 דולר אמריקאי בלבד. המקדמה מיועדת לשמירת מקום בקורס (seat confirmation deposit).
4 המחיר הרגיל לסטודנטים בינלאומיים בקורס Mentorship עומד על 12,500 דולר אמריקאי. המחיר לבוגרי IAC הוא 11,500 דולר אמריקאי בלבד.
המחיר הרגיל לסטודנטים בינלאומיים בקורס Pre-Mentorship עומד על 4,800 דולר אמריקאי. המחיר לבוגרי IAC הוא 4,300 דולר אמריקאי בלבד.
המחיר הרגיל לסטודנטים בינלאומיים בקורס Full Program עומד על 39,400 דולר אמריקאי. המחיר לבוגרי IAC הוא 37,400 דולר אמריקאי בלבד.
שימו לב:
א) המקדמה נכללת בתוך המחיר המלא של הקורס.
ב) לא ניתן לקחת את קורס Pre-Mentorship בפני עצמו, אלא רק כהקדמה לקורס Mentorship.
5 Think Tank ו-IAC יסייעו לסטודנטים בכל תהליך ההרשמה וגם בתהליך הוצאת ויזת סטודנט. עם זאת, קבלת הויזה מותנית כמובן ברשויות ההגירה הקנדיות.
6 לימודים בהדרכתו של אדר ברונשטיין תלויים בזמינותו של אדר, בהתאמתו לצרכי הסטודנט ובשיקולים של צוות Think Tank.
לינקים:

בוגרי IAC המעוניינים לקחת חלק בתכנית יכולים להרשם כבר עכשיו.
יש לשלוח מייל לכתובת iac@ani-mator.com.
ציינו בנושא המייל את המילים Think Tank Admission ואת שמכם המלא באנגלית.
נא לצרף במייל לינק לשואוריל ו/או לאתר אישי.
התכנית פתוחה לכל בוגרי IAC, מכל המחזורים.
אם יש לכם שאלות בנושא, אתם מוזמנים לצרף אותן במייל.

הקבלה לתכנית תלויה בהישגי הסטודנט במהלך הלימודים, וביכולות שיציג בתיק העבודות ובשואוריל שלו. צוות הניהול של Think Tank יחליט אם הסטודנט יוכל להתקבל מיידית לקורס Mentorship, או יידרש לעבור קודם בקורס Pre-Mentorship. לחילופין, כל הבוגרים שייבחרו לתכנית יוכלו לבחור ללמוד בקורס השנתי המלא.

יש לעמוד בתנאי הקבלה הבסיסיים של Think Tank (כולל שליטה באנגלית).
ראו כאן: www.tttc.ca/admissions/admission-requirements

תיאור כללי

אודות התכנית

תהליך הרשמה

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: