זיבראש –פיסול דיגיטלי

קורס פיסול דיגיטלי של דמויות תלת-מימדיות, בתוכנת הפיסול המובילה בעולם

ZBrush הינה תוכנת תלת-מימד ייחודית, חדשנית ומהפכנית, שהצליחה לשנות את פני התעשיה והפכה לכלי חשוב באולפני האנימציה המובילים בעולם.
ZBrush שימשה בין היתר בהפקות קולנועיות כגון שר הטבעות, שודדי הקאריביים, אווטאר, איירון מן, הנוקמים, הארי פוטר ועוד, במשחקים כגון World of Warcraft , Assassins Creed , Gears of War ועוד ובאולפני ענק כגון WETA ,Dreamworks ,Sony ,ILM ,Disney ועוד. כיום זהו הכלי המוביל והנפוץ בעולם לפיסול דיגיטלי של דמויות, סביבות וחפצים.

ZBrush מאפשרת לפסל, לצייר ולטקסטר באופן אינטואיטיבי, בדומה לעבודה עם חומר של ממש. בניגוד לתוכנות תלת-מימד אחרות, ההתעסקות הטכנית ב-ZBrush מצטמצמת למינימום. למרות זאת, ואולי דווקא משום כך, ZBrush מאפשרת להגיע לתוצאות שאינן ברות-השגה בתוכנות רגילות. כמות הפרטים שניתן להוסיף לאובייקטים ב-ZBrush היא כמעט אינסופית, אין מגבלות של פוליגונים, כליי העבודה הם ברובם סוגים שונים של מברשות ציור, וכל העבודה מתבצעת בממשק פשוט ונעים.

את האובייקטים שיוצרים בתוך ZBrush ניתן לייבא לתוך כל תוכנת אנימציה תלת-מימדית, וכך ניתן גם להנפיש אותם. כמו כן ניתן לייבא לתוך ZBrush אובייקטים מתוך תוכנות תלת-מימד אחרות, לצורך המשך טיפול. היכולות האלה הופכות את ZBrush לכלי מעולה עבור כל אנימטור, יוצר או אולפן, המעוניינים להרחיב את יכולותיהם, וליצור דמויות, סביבות ואובייקטים מפורטים עבור הפרוייקטים שלהם.

ZBrush היא גם תוכנת ציור מעולה, המאפשרת להשתמש במברשות אורגניות, הן עבור ציורים דו-מימדיים, והן לצורך ציור וטיקסטור על-גבי אובייקטים תלת-מימדיים.

הקורס כולל 12 מפגשים ועוד 5 שיעורי תרגול, בהם נלמד כיצד לפסל, לצייר ולטקטר וכן כיצד לייבא ולייצא אובייקטים מתוך ואל תוכנות תלת-מימד כגון Maya , Max , LightWave.
כמו כן יועברו נושאים מתקדמים, כגון כליי Retopology (ליצירה מחדש של טופולוגיה נכונה), יצוא מפות (Normal , Displacement , Bump), שימוש במפות UV ועוד.

משך הקורס: כחודשיים.
כמות שיעורים: 12 שיעורים פרונטליים ועוד 5 שיעורי תרגול.
מיקום: הארבעה 4 תל-אביב.
תדירות: השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, בשעות 18:30 – 21:00.

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לקבל השכלה בתחום הפיסול הדיגיטלי, ולכן אינו דורש ידע מוקדם.

תיאור הקורס

נתונים כלליים

קהל יעד

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: