אנימציה תלת-מימדית(Maya)

קורס אנימציה תלת מימדית בתוכנה מאיה, בשלוחה החיפאית

קורס מקצועי בתוכנת התלת-מימד המובילה בעולם – Autodesk Maya. הקורס מעמיק במידול, טיקסטור, שיידינג, תאורה ורנדר, ומתייחס גם לריגינג ואנימציה. הוא מכשיר את הסטודנטים כאמני תלת-מימד, ונותן להם את הכלים ואת הידע כדי להביא את כשרונם ויכולותיהם לידי ביטוי.

בנוסף לתוכנה מאיה, נכיר גם את תוכנת הפוסט-פרודקשן Fusion, בה נערוך ונעבד סרטונים, ואת תכנת הפיסול MudBox, בה נשתמש בעיקר ליצירת טקסטורות.

במהלך הקורס נלמד את סביבת העבודה המודולארית של מאיה וכיצד לשנותה לצרכינו. נבנה אובייקטים מורכבים בפוליגונים. נשתמש בעקומות NURBS. ניצור חומרים וטקסטורות. נלמד תאורה ורנדר במנוע הרנדר Arnold של מאיה. נייצר תמונות וסרטונים שיסייעו לנו למצוא עבודה בתחום. לבסוף גם נקפיץ כדורים ונבעיר חישוקים. את כל זה נעשה דרך פרויקטים קצרים שיתנו לנו חופש יצירתי מצד אחד, אך יכוונו אותנו ללימוד ועבודה נכונים מצד שני.

משך הקורס: 4 חודשים.
כמות שיעורים: 30 (שני שיעורים בשבוע).
משך כל שיעור: 4 שעות אקדמאיות.

לפרטים והרשמה התקשרו 077-5644324, שלחו מייל לכתובת iac@ani-mator.com או השאירו פרטיכם בטופס שלהלן.

שיעור 1: תמרונים: סביבת העבודה של מאיה, כיצד לנוע בה וכיצד לשנותה.
שיעור 2-3: בואו נשים נקודה: הכלים, השיטות והגישות השונות לבניה פוליגונאלית.
שיעור 4-5: ועכשיו נמתח קו: עקומות ה-NURBS המפורסמות והעוצמתיות של מאיה, שמהן נייצר את משטחי ה-NURBS המפורסמים לא פחות, אך גם אובייקטים פוליגונאליים.
שיעור 6: PaintFX :הפנינה הנשכחת של מאיה, שבאמצעותה נאכלס בקלות את הסביבה הטבעית.
שיעור 7-9: בניה למתקדמים: כלי פיסול פוליגונאליים, חישוב-מחדש של NURBS והמרות של NURBS ו-PaintFX לפוליגונים.
שיעור 10: מיפוי UV .כי צריך. ומה זה ה-PTEX הזה שכולם מדברים עליו?
שיעור 11: שיעורים בחומרנות ובספנות: בניית חומרים וטקסטורות לארנולד במאיה. שימוש במפות פרוצדורליות ותמונות כדי להשפיע על התאורה, הצבעים והמבנה של אובייקטים.

 • בשלב זה יושק פרויקט "הספינה" לסיכום החלק הראשון של הקורס, בו נבנה ספינות, צוללות, רחפות או כל דבר השט במים, בעיצוב חופשי, תוך יישום מה שלמדנו. במהלך השיעורים הבאים יתבצע מעקב אחר התקדמות התלמידים בבניה, במקביל לחומר הנלמד החדש.
  שיעור 12: אור וצבע: תאורה, רנדר וחומרים מורכבים.
  שיעור 13: סוגי פנסים ותאורה שונים, פיזור קרני האור בכל חלק של הפריים והאובייקט וצורת השפעתן על התמונה הכללית, רנדר צבע ליניארי והסבתו לצבע "אנושי“, שימוש במפות כדי לחקות פעולות פוטוניות ועוד.
  שיעור 14: מצלמות – הטכנולוגיה והאמנות: אופן פעולת המצלמה בעולם האמתי, וכיצד לחקות זאת במאיה; עדשות ואופן פעולתן; יחסי הרוחב והגובה בתמונה והשפעתן על מבנה הפריים; זווית הצילום והתחושה אותה היא מעבירה.
  שיעור 15: תאורה קולנועית: שימוש בתאורה כדי לייצר דרמה ורגשות; שימוש בגובואים ופילטרים,כמו בעולם האמתי; שיטות לחסוך בזמן הרנדר באמצעות נתוני הפנסים.
  שיעור 16: עושים גלים: נלמד את הטקסטורה הפרוצדורלית של מאיה המחקה אוקיינוס, ובמקום לעשות איתה הדמיה פשוטה בזמן הרנדר, נזיז איתה רשת פוליגונאלית אמתית ואף נלמד כיצד לעשות אנימציית גלי-ים באמצעותה. כדי שיהיה לספינותינו במה לשוט.
  שיעור 17-18: צורה לנו: בניית דמות פשוטה תוך דגשים על אנטומיה, Flow-Edge לריג ומחשבה על אנימציה, ונטקסטר אותה במאדבוקס.
  שיעור 19-21: רנדר למתקדמים: נחזיר את הדמויות למאיה, נעביר את הטקסטורות ממאדבוקס לחומרים של ארנולד, ונשתמש במפות שיצרנו כדי להוסיף פרטים לדמויות. לאחר מכן נרנדר "שולחן מסתובב" של הדמויות שלנו.
  שיעור 22-23: פוסט: את התמונות שיצרנו נכניס לתוכנת FUSION, ונייצר סרטים.
  שיעור 24-25: העצמות היבשות: נעשה היכרות ראשונית עם עצמות, מפרקים ושרשראות IK. נעשה זאת עם הדמויות אותן יצרנו. נבצע תנועות פשוטות, ונראה כיצד Skinning עובד.
  שיעור 26-30: כדורים מקפצים, חישוקים בוערים וגיצים עפים: תרגילים באנימציה.

td { border: 1px solid rgb(204, 204, 204)}br { }קהל יעד:
בוגרים (בני 17 ומעלה) בעלי רקע בסיסי במחשבים ושליטה סבירה באנגלית ובעברית.
מחירים:
מחיר מלא: 12500 ש"ח.
מחיר השקה (עד 1/12/2019): רק 9500 ש"ח.
לחיילים משוחררים או לבוגרי IAC: רק 8500 ש"ח
לפרטים והרשמה התקשרו 077-5644324, שלחו מייל לכתובת iac@ani-mator.com או השאירו פרטיכם בטופס שלהלן.

תיאור כללי

סילבוס מלא

מחירים והרשמה

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: