חדש: מחלקה לפיתוח משחקיםומרכז הכשרה של Unity

21/02/2020

המכללה המובילה בישראל לאנימציה ועיצוב מסתערת על תחום המשחקים.
מזה כשמונה שנים אנו ב-IAC מפעילים תכנית לפיתוח ועיצוב משחקי מחשב, שהפכה לתכנית המובילה מסוגה בישראל, וקצרה שבחים ממובילי תעשיית הגיימינג במדינה. אנחנו שמחים וגאים לספר על הצעד הבא: הקמתה של מחלקה נפרדת לפיתוח ועיצוב משחקים.

אוסף קטעים מתוך משחקים שפותחו על ידי בוגרי קורס פיתוח ועיצוב משחקים.

המחלקה החדשה תשמש כמרכז הכשרה מורשה של Unity בישראל, והיא מוסמכת להעביר תכנים רשמיים של Unity, להכשיר סטודנטים ולהעניק להם תעודת Unity Certified. המחלקה הנה שיתוף פעולה בין IAC והסטודיו לפיתוח-משחקים NOKOBOT, והיא תנוהל על ידי רז פרלמן, עידו אורנשטיין ושון כהן מסטודיו NOKOBOT.

המחלקה לפיתוח משחקים תפעיל קורסים מגוונים בתוכנות Unity ו-Unreal.
בין היתר צפויים קורסים למתחילים ולמתקדמים, קורסים ל-VR ו-AR, קורסי תכנות, קורס UI/UX, קורס פיתוח אפליקציות ועוד. רשימת הקורסים המלאה תפורסם בקרוב.

במקביל, אנחנו שמחים לבשר על הרחבתו של קורס פיתוח ועיצוב משחקי מחשב לשנתיים מלאות.
תכני הקורס התרחבו, עם דגש על גיים-דיזיין, על מידול למשחקים, על פיתוח לאנדרואיד, ועל פיתוח למשקפי VR (מציאות מדומה). כמו כן התווספו שיעורים בתוכנות Substance Painter ו-Substance Designer וכן בתוכנה 3D Coat. הקורס מוצע כעת גם במתכונת מורחבת, הכוללת פיסול דיגיטלי בתוכנה ZBrush.

אנחנו שמחים לספר גם על הידוק הקשר של המכללה עם חברות הגיימינג הגדולות בישראל, בראשן Playtika ו-JellyButton.
אנשי מקצוע מטעם שתי החברות מעבירים תכנים בקורסי המכללה, ובמקביל מורי-המכללה מעבירים הכשרות מקצועיות לעובדי החברות בנושאים הקשורים ל-Unity ו-ZBrush. לצוות הקורס ב-IAC התווספו לאחרונה שלושה מורים העובדים בסטודיו Jelly Button – אור כהן, ג’וני וקנין ותומר עבדי.

לפרטים על קורס פיתוח ועיצוב משחקי מחשב לחצו כאן.
פרטים על שאר קורסי המחלקה יפורסמו בקרוב.

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: