עריכת וידאו(Da Vinci)

קורס עריכת וידאו, כולל סאונד ואפקטים, בשלוחה החיפאית

לימוד עריכת וידאו מהתחלה ועד הסוף, כולל סאונד ואפקטים, בתוכנה Da Vinci של בלאק מג‘יק.

נלמד כללים קולנועיים לעריכה נכונה, תוך שימת דגש על המשכיות הסרט והבנת הסיפור. נלמד לדגום סרטים, לברור את הנחוץ לנו, לארגן ולאחסן את החומרים השונים ולעשות סדר בבלאגן. נלמד לחתוך, לקצץ, לקצר, למתוח, לסדר ולמקם את קטעי הוידאו, הסאונד והגרפיקה שלנו בשכבות השונות של הטיימליין. נשים אפקטים של מעבר לפי הצורך, ואפקטים של עיבוד תמונה. נייצר כותרות וגרפיקה, ונדאג לתזמן אותם נכון. נעשה מיקס סאונד ונלמד את החשיבות שלו. לבסוף נייצא את הסרט במגוון פורמטים, שיתאימו לכל דבר, משידור טלוויזיה עד להעלאה לאינסטגרם.

משך הקורס: כחודשיים וחצי.
כמות שיעורים: 10 (שיעור אחד בשבוע).
משך כל שיעור: 4 שעות אקדמאיות.

לפרטים והרשמה התקשרו 077-5644324, שלחו מייל לכתובת iac@ani-mator.com או השאירו פרטיכם בטופס שלהלן.

שיעור 1: כללים לעריכת וידאו: מתי לחתוך? בין אילו שוטים אסור לערבב? מה הדברים שצריך לשים לב אליהם כשכבר חתכנו (הבדלי איזון ללבן, למשל)? ועוד.
שיעור 2: שיהיה סדר: לוגינג וחשיבותו; אירגון החומרים בדיסקים השונים; הכנת המחשב והדיסקים לעריכת וידאו; סידור החומרים בתוך הבינים של התכנה והתיקיות של המחשב.
שיעורים 5-3: איך לספר סיפור: לימוד הדרכים להשפיע על הסיפור, הרגש המועבר בסרט, הלוק ועוד באמצעות העריכה. נעשה זאת באמצעות צפיה ביקורתי בסרטים קצרים וסיקוונסים, וניתוח העריכה, הצילום והבימוי שלהם.לאחר מכן נערוך חומרי-גלם מצולמים, כדי ליישם את מה שלמדנו.
שיעור 6: סאונד: לימוד הסכנות האורבות בפס-הקול, ממוסיקה שאנחנו לא יודעים להפסיק ועד ה"קריחצן" של מיקרופון רגיש מדי; ולבסוף – מיקס סאונד.
שיעור 7: משהו לקרוא: כיצד לייצר נכון, לצבוע ולמקם כותרות על סוגיהן השונים – קרולרים, סקרולרים וסתם כותרות סטילס? וגם הסבר מה זה המלים האלה, לעזאזל…
שיעור 8: הדבר שלמענו תוכנתה דה וינצ‘י: תיקוני-צבע. מה חשיבותם? מה ההבדלים בין הפורמאטים השונים וכיצד לגשת אליהם?
שיעור 9: כי זה מגניב: וגם בגלל שאי-אפשר בלי זה… מעברים ואפקטים.
שיעור 10: צאו בחוץ: ייצוא של הסרטים בפורמטים שונים, למטרות שונות. הכרת ההבדלים בין פורמטים שונים של וידאו דיגיטלי, יתרונותיהם וחסרונותיהם.

קהל יעד:
בוגרים (בני 17 ומעלה) בעלי רקע בסיסי במחשבים ושליטה סבירה באנגלית ובעברית.
מחירים:
מחיר מלא: 4800 ש"ח.
מחיר השקה (עד 1/12/2019): רק 3500 ש"ח.
לחיילים משוחררים או לבוגרי IAC: רק 3100 ש"ח.
לפרטים והרשמה התקשרו 077-5644324, שלחו מייל לכתובת iac@ani-mator.com או השאירו פרטיכם בטופס שלהלן.

תיאור כללי

סילבוס מלא

מחירים והרשמה

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: