עצבו אקס-מן מקורי וזכו באקס-בוקס! תחרותיצירות לכבוד יציאת הסרט "וולברין"

01/07/2013
xmen-xbox-wolverine

ב-25/07, יו ג'קמן חוזר ב"וולברין" – הלהיט החדש של הקיץ! המכללה הישראלית לאנימציה שמחה להכריז על תחרות יצירות מקוריות לכבוד יציאת הסרט, עם פרסים ומלגות בשווי 25000 ש"ח.
וולברין הוא הכוכב הבלתי-מעורער של האקס-מן, אבל האם אתם תוכלו ליצור דמות מגניבה עוד יותר?

צרו דמות חדשה לאנשי האקס-מן, עם מאפיינים מקוריים ועיצוב מרענן, הגישו במייל עד 25/07, ותוכלו לזכות במכונת משחקים 360 X-BOX, בהקרנת קולנוע פרטית של וולברין לכם ול-60 חברים, וכן בפרסים ומלגות בסך כולל של 25000 ש"ח.
אפשר להציג דמות בודדת, מספר דמויות, סיטואציה דרמטית, רצועת קומיקס או סרטון אנימציה.
אפשר לצרף גם טקסט קצר שמתאר את הכוחות ו/או את ההיסטוריה של הדמות.
צוות שופטים מקצועי, הכולל אמנים שעבדו על הסרטים אווטאר, הלבוי, נארניה, השומרים ועוד, יבחר את היצירות הזוכות. בנוסף תתקיים תחרות חביב הקהל בפייסבוק.
טקס חלוקת הפרסים יתקיים במסגרת הערב הפתוח של המכללה הישראלית לאנימציה, ב-31/07.

facebook_logoהתחרות בפייסבוק:
רוצים להתעדכן בפרטי התחרות, לצפות ביצירות שיוגשו, להצביע ליצירות החביבות עליכם, להתייעץ או לשאול שאלות? לחצו כאן ועשו לנו לייק.

פרסים:
פרס למקום הראשון, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 7000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם מכונת משחקים X-BOX 360 וגם הקרנה פרטית ל-60 מחבריכם של הסרט וולברין***.
XBOX

פרס למקום השני, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 5000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם לוח גרפי Wacom Volito וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים*** לסרט "וולברין".

פרס למקום השלישי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 4000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים*** לסרט "וולברין".

פרס למקום הרביעי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 3000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים*** לסרט "וולברין".

פרס לזוכה בקטגוריית ילדים ונוער (עד גיל 18): הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים** לסרט "וולברין"

פרס חביב הקהל על פי בחירת גולשי פייסבוק (ליצירה שתקבל הכי הרבה לייקים): מלגה* בסך 3000 ש"ח לקורס במכללה הישראלית לאנימציה וגם הספר "מבט על" של הקריקטוריסט שלמה כהן וגם זוג כרטיסים*** לסרט "וולברין".

הגשה:
את היצירות יש להגיש עד לתאריך 25/07/2013 למייל שכתובתו iac.future@gmail.com.
את היצירות יש להגיש כפריים בפורמט JPG.
כל יוצר יכול להגיש עד 3 יצירות.
ניתן להגיש יצירה בכל טכניקה: ציור ביד או במחשב, פריים בתלת-מימד, פסל דיגיטלי, אנימציה וכו'.
אפשר להציג דמות בודדת, מספר דמויות, סיטואציה דרמטית, רצועת קומיקס או סרטון אנימציה.
ניתן לצרף במייל גם טקסט קצר שמתאר את הכוחות ו/או את ההיסטוריה של הדמות.
ניתן לשלב בין טכניקות, לעבד פריימים ולהשתמש בכל תוכנה.
לא ניתן להגיש צילומים או צילומים מעובדים, אולם מותר להשתמש בצילום כבסיס ראשוני ליצירה.
לא ניתן להגיש יצירות העושות שימוש בחומרים המוגנים בזכויות יוצרים.
כל הפרה של זכויות יוצרים תהיה באחריותו הבלעדית של המגיש.
לא ניתן להגיש דמות שכבר קיימת ביקום של אקס-מן.
מותר להגיש יצירות שנוצרו במסגרת אחרת ובמועד אחר, בלי קשר לתחרות.
הפרמטרים לשיפוט הם מקוריות, יצירתיות, עיצוב, סגנון אישי, אווירה, חדשנות ויכולת ביצוע.
ההשתתפות בתחרות בהתאם לתקנון המופיע בתחתית דף זה.

במייל ההגשה נא לציין:
שם היצירה.
שם מלא של היוצר.
מספר טלפון.
כתובת.
תאריך לידה.
טכניקה.
אופציונלי: טקסט קצר שמתאר את הכוחות ו/או את ההיסטוריה של הדמות.

צוות השיפוט:
כפיר רם – 
מוותיקי האנימטורים בישראל. מנהל מקצועי של המכללה הישראלית לאנימציה. מנכ"ל סטודיו פוליגון לאנימציה. זוכה שני פרסי אסיף (אוסקר האנימציה הישראלי).
שחר לבבי – אנימטור תלת-מימד בכיר שעבד בסרטים כגון אווטאר, ג'ון קרטר, נארניה, המשחק של אנדר, גארפילד 2, ג'אמפר, ארבעת המופלאים: עלייתו של הגולש הכסוף ועוד. מורה לאנימציה במכללה הישראלית לאנימציה.
אמיר גרין – אנימטור ואמן אפקטים. ניהל צוותים בהפקות ענק בינלאומיות ומקומיות. עבד בין היתר בסרטים הלבוי (1 +2), 300, השומרים, תפוס ת'גלים (Surf's Up), ונדטה, ובמשחקי המחשב Deus Ex ו-Brink. מורה לאפקטים ויזואלים במכללה הישראלית לאנימציה.
שגיא רכטר – אדריכל ומעצב קונספט, ממקימי סטודיו היולי לעיצוב רב תחומי. עבד באולפני אנימציה כגון סטודיו פיצ'י פוי ו-Crew 972. מורה במסלול קונספט דיזיין במכללה הישראלית לאנימציה.
אדר ברונשטיין – אמן תלת-מימד, בוגר המכללה הישראלית לאנימציה. מנהל מחלקת תלת מימד בחברת ארגוס סטודיו. עבד כמודליסט בכיר באולפני סנואובול. מעביר קורסים מקצועיים לפיסול דיגיטלי ומידול מתקדם במכללות בארץ.

צפו באדר ברונשטיין, המדגים פיסול דיגיטלי של וולברין:

ועדת סינון:
ועדת סינון תסנן מתוך העבודות את אלו שימצאו מתאימות לתחרות, על פי הפרמטרים הבאים:
לא יתקבלו עבודות המציגות מין או אלימות בוטים.
לא יתקבלו יצירות שאינן עומדות במטרה המוגדרת של התחרות.
לא יתקבלו יצירות המפירות זכויות יוצרים.

לא יתקבלו יצירות שאינן עומדות ברף איכות מינימלי, כפי שיוחלט על ידי ועדת הסינון.

תקנון:
התחרות מתבצעת בהתאם לתקנון המכללה.
המכללה הישראלית לאנימציה רשאית לשנות את תנאי התחרות, לרבות מועד ההגשה ורשימת השופטים.
הזכויות על היצירות ישארו במלואן בידי המגישים. עם זאת, המכללה הישראלית לאנימציה תוכל להציג את היצירות באינטרנט, בדפוס, בטלויזיה או בכל מדיה אחרת, וכן יוכלו להעבירן לתצוגה אצל צד שלישי, תוך ציון שם היוצר.
יצירה שתפר זכויות יוצרים תוסר מהתחרות. המגיש ישפה את המכללה הישראלית לאנימציה על כל נזק שייגרם לה במישרין או בעקיפין עקב הפרת זכויות יוצרים.

* אין כפל הנחות ו/או מלגות. המלגה מותנית בקבלת הסטודנט למכללה (יש לעבור מבחן יצירתיות וראיון אישי, ולהציג תיק עבודות). מלגה לא תוענק רטרואקטיבית (לאנשים שכבר נרשמו למכללה). המלגה אישית ואינה ניתנת להעברה. קבלת המלגה מותנית בפתיחת הקורס. לא ניתן להמיר את המלגה בפרס כספי או אחר. המלגה מיועדת למסלולי לימוד מלאים שאורכם 10 חודשים ומעלה, ולא ניתנת למימוש בקורסים קצרים. המלגה ניתנת למימוש עד 31/12/2014.

** את הכרטיסים לסרט "וולברין" ניתן לממש ברשתות יס פלאנט ורב-חן, עד ה-28/08 כל עוד הסרט מציג, לא כולל סופי שבוע. הכרטיסים מתנת חברת "פורום פילם" ובאחריותה.

*** ההקרנה הפרטית תתקיים באולם הקולנוע של פורום פילם בהרצליה פיתוח. מועד ההקרנה יקבע בתיאום בין חברת פורום פילם לזוכה. ההקרנה מתנת חברת פורום פילם ובאחריותה.

 

 

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: