איחוד כוחות בין IAC ל-Hands On Games – בית חדש לגיימינג הישראלי

25/12/2023

אנחנו שמחים ומתרגשים להודיע על איחוד-כוחות בין IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב לבין בית הספר לעיצוב משחקים Hands On Games.

IAC, המכללה המובילה בישראל ללימודי אנימציה ועיצוב, פועלת בתל-אביב מאז שנת 2002, ומפעילה מסלולי לימוד בתחומי עיצוב ופיתוח משחקים מאז שנת 2011. את המחלקה לפיתוח משחקים ב-IAC מנהל רז פרלמן, מעצב משחקים המשמש כיום כ-Creative Engineer בחברת Snap (יצרנית SnapChat). קורס-הדגל של המחלקה הוא מסלול מודולרי של שנתיים עד שלוש שנים, המכשיר את הסטודנטיות והסטודנטים בכל האספקטים של עיצוב ופיתוח משחקים, ומאפשר להם להתמחות באחד או יותר מהתחומים הבאים: גיים-דבלופמנט, גיים-דיזיין, גיים-ארט, טק-ארט, תלת-מימד למשחקים, UI/UX למשחקים.

בית הספר Hands On Games הוקם בשנת 2016. לבית הספר מאות בוגרות ובוגרים, רבים מהם השתלבו בתעשיית הגיימינג הישראלית והעולמית. בנוסף מספק בית-הספר הכשרה לכמה מחברות הגיימינג וההייטק הגדולות בארץ ובעולם, ביניהן Playtika, Superplay, BeachBum, Google, AT&T, Unity ורבות נוספות. את בית הספר ייסד ומנהל דורי אדר, בעבר Creative Director בחברת המשחקים TabTale (כיום CrazyLabs). דורי הוא מפיק משחקים עצמאי, מרצה ומורה, החוקר גם את תחום ה-AI ומעביר הכשרות וקורסים בתחומי ה-AI לבודדים ולחברות.

האיחוד בין הגופים נועד להעשיר הן את הסטודנטים והן את תעשיית המשחקים הישראלית, במטרה ליצור מוסד שיהווה בית לגיימינג הישראלי, וגם מוקד משיכה לחוקרי ומשתמשי AI. אנו נציע יחדיו מסלולי לימוד מלאים ולצידם קורסים קצרים, למתחילים ולמתקדמים, בשלל תחומים וכלים, לרבות יוניטי, אנריל, סטייבל-דיפיוז'ן, AR/VR, ניהול מוצר, מוניטיזציה, תכנות (למתחילים ולמתקדמים), טק-ארט, גיים-ארט, פיתוח משחקי קופסה, גיימיפיקיישן, UI/UX למשחקים ועוד. כמו כן נפעיל כנסים, אירועים, סדנאות, גיים-ג'אמים וירידי גיוס עובדים.

כפיר רם, מנהל IAC:
אנחנו רואים בחיבור עם Hands On Games מהלך שיצעיד את IAC קדימה ויאפשר לנו להמשיך להוביל, לחדש, ולבסס את עצמנו כמוסד המוביל בתחומו בישראל. המטרה שלנו מאז ומעולם היתה להצעיד קדימה את התעשיה הישראלית, ואנחנו מאמינים שכעת נוכל לעשות זאת טוב יותר מאי-פעם, הן בתחומי הגיימינג והן בכל מה שקשור ל-AI. אנחנו שוקדים עם חברינו ב-Hands On Games על בניית קורסים מתקדמים, ברמה המותאמת לשוק הישראלי והבינלאומי. צוות המורים, המנהלים והמתרגלים המאוחד שלנו מאפשר לנו להגיע רחוק יותר מאי-פעם.

דורי אדר, מנהל Hands On Games:
מתרגש לאחד כוחות עם בית הספר הוותיק IAC. החיבור הוא טבעי וישמש כמכפיל כוח בכל הגזרות. ברמת הקריאייטיב הסטודנטים יהנו מהחיבור.

מסלולי הלימוד והקורסים המשותפים:
הקורסים הראשונים שיפתחו במסגרת המשותפת הם קורס סטייבל דיפיוז'ן וקורס יוניטי.
בהמשך יפתחו גם קורס יוניטי מתקדמים, קורס VR/AR, קורס ניהול מוצר, קורס פיתוח משחקי קופסה, קורס גיימיפיקיישן, קורס טק-ארט, קורס תכנות למתקדמים, קורס תלת-מימד למשחקים ועוד.
בנוסף ניתן להירשם למסלול קורס פיתוח משחקים, לקורס אנריל ולקורס UI/UX למשחקים.

פרטים נוספים בטלפון 03-6482345 או במייל iac@ani-mator.com.

 

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: