חברות בלתי צפויה– הזוכים

06/07/2018

אנחנו שמחים לבשר על הזוכים בתחרות "חברות בלתי צפויה" של IAC, ביה"ס פריים ביי פריים והאקדמיה לאיור.

התחרות נערכה לרגל הקרנת טרום-הבכורה של הסרט בילבי במסגרת מאסטר-קלאס לאנימציה בסינמטק תל-אביב. בילבי – הסרט הקצר הראשון של אולפני DreamWorks, מספר על חברות בלתי צפויה בין בילבי לציפור. הסרט נכתב ובוים על ידי לירון טופז, שגם שפט בתחרות שלנו, וגם מעניק קורס אנימציה בהנחייתו לזוכה במקום הראשון.


במקום הראשון: 
ליאור לנדסמן עם היצירה Strangers Greeting


פרס למקום הראשון, על פי בחירת חבר השופטים: מקרן נייד בגודל סמרטפון, דגם LUMIHD™ 1080P, מתנת IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב וגם קורס אנימציה בהנחיית לירון טופז בשווי 6900 ש"ח, מתנת ביה"ס פריים ביי פריים וגם עותק מהספר "קיצורים בפוטושופ".


במקום השני: 
לינוי שיליאן עם היצירה Friendship


פרס למקום השני, על פי בחירת חבר השופטים: קורס זיבראש ופיסול דיגיטלי בשווי 4500 ש"ח, מתנת IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב וגם עותק מהספר "קיצורים בפוטושופ".


במקום השלישי:
אלה בן יעקב עם הסרטון Love is Love


פרס למקום השלישי, על פי בחירת חבר השופטים: קורס יסודות האנטומיה למאיירים או קורס איור הראש והפנים בשווי 3800 ש"ח, מתנת האקדמיה לאיור וגם עותק מהספר "קיצורים בפוטושופ".


במקום הרביעי וכן בפרס חביב הקהל: 
נדב ופסי עם הסרטון Unexpected Friendship of the Fourth Kind


פרס לחביב הקהל, על פי בחירת המצביעים בפייסבוק: מלגת לימודים* בסך 5000 ש"ח, מתנת IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב וגם עותק מהספר "קיצורים בפוטושופ".


חבר השופטים


לירון טופז – אנימטור, במאי ותסריטאי באולפני DreamWork. מנהל ביה"ס פריים ביי פריים. יוצר הסרט "בילבי". אנימטור בסרטים "אליס בארץ הפלאות", "קונג פו פנדה 2", "קונג פו פנדה 3", "הקרודים", "הדרקון הראשון שלי 2", "הדרקון הראשון שלי 3". מנהל קריאייטיב של סטודיו Neko Productions בלוס-אנג'לס. חלק מצוות הפיתוח של תוכנת האנימציה של Dreamworks, שזכתה בפרס האקדמיה לקולנוע.


יניר תירוש – אמן תלת מימד ופסל דיגיטלי. מנהל מחלקת מודלינג ב-SnowBall – אולפן האנימציה הגדול בישראל. עבד בין היתר על הסדרות של דיסני – Star Darlings ו-Muppet Babies. בוגר ותיק של IAC וכיום מנהל-שותף בקורס אנימציה תלת-מימדית.


אודי קלמנוביץ' – מאייר ואמן קונספט. עוסק באיור דיגיטלי, עיצוב משחקים ואפליקציות, קונספט-ארט ועיצוב דמויות. מייסד ומנהל האקדמיה לאיור, ומבכירי המרצים לאיור בישראל. בוגר ותיק של IAC וכיום מנהל-שותף בקורס קונספט-דיזיין.


ניר גינת – מנהל קריאייטיב ובמאי אנימציה בכיר באולפני SnowBall. חלק מרכזי בצוות הפיתוח של Snowball Productions. זוכה 4 פרסי אסיף (האוסקר של האנימציה הישראלית). עיצב וביים בין היתר את דמויות היונים של ביטוח ישיר ואת הכדורים בפרסומות של הלוטו. בימים אלו מביים את הסדרה Muppet Babies של דיסני, לאחר שביים גם את Star Darlings ו-Puppy Dog Pals של דיסני. בוגר ותיק של IAC ומייסד קורס קונספט דיזיין.


תקנון


התחרות מתבצעת בהתאם לתקנון IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב.
IAC רשאית לשנות את תנאי התחרות, לרבות מועד ההגשה, רשימת השופטים והפרסים.
הזכויות על היצירות ישארו במלואן בידי המגישים. עם זאת, IAC תוכל להציג את היצירות באינטרנט, בדפוס, בטלויזיה או בכל מדיה אחרת, וכן תוכל להעבירן לתצוגה אצל צד שלישי, תוך ציון שם היוצר.
לא ניתן להגיש יצירות העושות שימוש בחומרים המוגנים בזכויות יוצרים. במקרה של הפרת זכויות יוצרים, מגיש היצירה ישא באחריות המלאה, וישפה את המכללה על כל נזק שייגרם לה במישרין או בעקיפין עקב כך.
ההרשמה לקורס חינם מותנית בפתיחת הקורס. אם הקורס לא ייפתח מסיבה כלשהי, יוצע כפרס קורס אחר.


* אין כפל הנחות ו/או מלגות.
ניתן להשתמש במלגה עבור מרבית הקורסים במכללה. לבירורים ניתן לפנות למזכירות המכללה.
מלגה לא תוענק רטרואקטיבית (לאנשים שכבר נרשמו למכללה).
המלגה אישית ואינה ניתנת להעברה.
קבלת המלגה מותנית בפתיחת הקורס.
לא ניתן להמיר את המלגה בפרס כספי או אחר.


רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: