האני האחר 2015 –פרויקט חברתי מוזיקלי-ויזואלי

03/05/2015

SELECTED

פרויקט משותף למכללה הישראלית לאנימציה, ביה"ס למוזיקה רימון ועמותת אנוש.
תערוכת יצירות ויזואליות ומוזיקליות בהשראת שירים של נפגעי נפש.

איפה? בית יד לבנים, רמת השרון.
מתי? יום רביעי 6 במאי, שעה 20:30.
מי? תלמידי המכללה המשתתפים בתערוכה: עינת בר יוסף, קלרית גולן, אולגה גלושצ'נקו, סופיה וולפסון, אמיתי טל, ליאור לב, נטלי לטינסקי, תומר מלכוב, יעל נאמן, יעל עומר, גל רם, נעמה שרון.

אודות הפרויקט
"האני האחר" הוא פרויקט מיוחד ומרגש של בית הספר למוזיקה רימון, המכללה הישראלית לאנימציה ועמותת אנוש, המשקמת נפגעי נפש. הפרויקט מתקיים זו השנה השישית, ובשיתוף IAC זו השנה השניה. במסגרת הפרויקט הלחינו סטודנטים מצטיינים של בית הספר רימון טקסטים שכתבו פגועי הנפש. 
סטודנטים נבחרים של המכללה הישראלית לאנימציה יצרו יצירות ויזואליות בהשראת השירים. 

מופע ותערוכה
ביום רביעי 6 במאי, יועלה בבית יד לבנים רמה"ש מופע חגיגי שבו יושרו השירים ויוצגו היצירות. במקביל תועלה תערוכה שתציג את יצירות הסטודנטים. התערוכה תוצג בהמשך גם בת"א, וגם בדף הפייסבוק של המכללה הישראלית לאנימציה.

פרטים נוספים
פרויקט האני האחר זכה במקום הראשון בתחרות פרויקטים מקדמי שיקום בארגון גמיאן האירופי (ארגון הגג של כל העמותות האירופיות העוסקות בשיקום בבריאות הנפש) והוצג בוועידה השנתית של גמיאן-אירופה באוקטובר 2012 באוטרכט הולנד. הפרויקט זכה גם לתמיכת עיריית תל-אביב, כחלק מאירועי "עיר ללא הפסקה".

לחצו כאן לכתבה באתר YNET על הפרויקט.
לחצו כאן למידע על הפרויקט באתר ביה"ס רימון.


"Hello mr. Death " – קליפ מתוך הפרויקט.

אודות מנחי הפרויקט
אריאל הורוביץ הוא זמר, פזמונאי ומלחין ישראלי, בנם של הפזמונאית נעמי שמר ושל הסופר והמשורר מרדכי הורוביץ. כתב להיטים כגון "סיגל נחמיאס", "יאללה ביי", "האהבה מתה", "רנה" ועוד. כותב טור קבוע במגזין מוצ"ש, ומלמד בביה"ס רימון.

טל לוטן היא אנימטורית, במאית אנימציה וארט דירקטור. יצירותיה הוצגו בעשרות פסטיבלים ברחבי העולם, וזכו בפרסים רבים, לרבות פרסי אופיר ואסיף. מנהלת התחום הקלאסי במכללה הישראלית לאנימציה.

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: