הכרזה על NUKE 9 בשידורחי, בהנחיית רונים גנבר

16/10/2014

NUKE9_event_website_header

ביום שלישי 21/10 יתקיים אירוע הכרזה על הגירסה החדשה של תכנת האפקטים והקומפוזיטינג Nuke 9. אנחנו מזמינים את הקהל הרחב להגיע אלינו ולצפות יחד איתנו באירוע, בין השעות 21:20 – 23:00, בליווי פרשנות של אמן האפקטים רונים גנבר, שמעביר קורס Nuke אצלנו במכללה. תוך כדי האירוע נדבר על האפשרויות החדשות בתוכנה. רונים משתמש בבטא של Nuke 9 מזה כחודש ויוכל לענות על שאלות.

האירוע יתקיים בקמפוס המכללה הישראלית לאנימציה, רחוב הארבעה 4 ת"א. 

החדשות המשמעותיות ביותר באירוע צפויות להיות שחרור של התוכנה החדשה Nuke Studio, שכוללת במעטפת אחת גם את Nuke וגם את Hiero, ובכך מציגה ממשק מבוסס טיימליין שמהווה תחרות משמעותית לתוכנות כגון After Effects, בתחומים כגון Motion Graphics ובעבודה לפרסומות.

רון (רונים) גנבר הוא אמן קומפוזיטינג ואפקטים בעל ניסיון של כ-20 שנה בתעשייה, וניסיון של למעלה מעשור בהוראת קומפוזיטינג. רונים עבד על מגוון רחב של פרסומות, סרטים הוליוודיים, סדרות אנימציה וסרטי אנימציה הוליוודיים, ביניהם: (2012) John Carter (2007) Sunshine Road Runner (Looney Tunes), 19 part animation series Mikmak, the feature film בשנת 2010 הוציא גנבר את הספר Nuke 101 בהוצאת הספרים האמריקאית פירסון. הספר זכה להצלחה רבה. גרסה שנייה ועדכנית של הספר יצאה ב-2014.

רונים מעביר קורסי Nuke מזה מספר שנים, והם זוכים להצלחה רבה ולביקורות משבחות. המחזור הקרוב של קורס Nuke יפתח ב-12/11/2014.

• לפרטים על אירוע ההכרזה לחצו כאן.
• להוראות הגעה למכללה הישראלית לאנימציה לחצו כאן.
• לפרטים על קורס Nuke במכללה הישראלית לאנימציה לחצו כאן.

הכניסה חופשית לכל המעוניין ואינה כרוכה בתשלום. יש להירשם בטופס הבא:

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: