המסע לכוכב המינימיקים – סרטאנימציה ישראלי, בקרוב בקולנוע

09/03/2013

MIKMAK-MOVIE

טיזר ראשון לסרט האנימציה "המסע לכוכב המינימיקים" שוחרר השבוע לרשת, וניתן לצפות בו כאן:

"המסע לכוכב המינימיקים" הוא סרט אנימציה לילדים, המבוסס על סדרת הטלויזיה ומשחק הרשת הפופולריים "מיקמק". הסרט עתיד לעלות בבתי הקולנוע בישראל ביולי 2013. האנימציה בסרט נוצרה בטכניקה המשלבת דמויות דו-מימדיות (בתוכנה פלאש) עם רקעים תלת-מימדיים (בתוכנה מאיה). הפקת הסרט בוצעה באולפני שורטקאט-פלייגראונד הישראלים, שיצרו את הסדרה המקורית, וגם את סדרות האנימציה "מ.ק. 22", "בובו וזץ", "Dr. Zoo" ו"Security 7".

בהפקת הסרט השתתפו 11 מתלמידי ובוגרי המכללה הישראלית לאנימציה, וכן 4 ממורי המכללה.

תיאור העלילה, מתוך וויקיפדיה:
מיקמק סיטי, העיר שבה חיה החבורה האהובה: מקס השובב והאמיץ, זואי המתוחכמת והיפה, ג'ימבו הפזיז והקול וסאני החנון והגאון. הצלע החמישית של החבורה שלהם היא חיית המחמד שלהם – אלביס, מינימיק קטן וחמוד. הסיפור מתחיל בבוקרו של היום החשוב ביותר במיקמק סיטי, יום המינימיקים השנתי, בו מגיעות ביצי המינימיקים החדשות וכולם מחכים בהתרגשות לרגע בקיעת הביצים והאימוץ. במהלך החגיגות פוגשים גם חבר ילדותם, קיפ, שמגיע בחללית מכוכב המינימיקים כדי ללוות את הביצים. קיפ וסבתו חיים בכוכב המינימיקים ואחראיים לשלומן של הביצים, עד שמגיע זמנן לבקוע.
יום המינימיקים השנתי הוא יום חג לכל מיקמק באשר הוא, חוץ ממיקמקית אחת שלא יכולה לסבול את המינימיקים: הגברת מיקיאוולי, האישה העשירה והחזקה במיקמק סיטי. היא רוקחת שיקוי שהופך את היום השמח ליום בו מיקמק סיטי נמצאת בסכנה. מכאן החבורה נקלעת להרפתקה יוצאת דופן.

לכבוד יציאת הסרט נפתח אתר מיוחד עבורו, בו ניתן גם לרכוש ספר המבוסס על הסרט.

זהו פיצ'ר האנימציה הישראלי השלישי המופק בשנים האחרונות. הוא הראשון המיועד לילדים, וגם הראשון שמשתמש באופן מהותי באנימציה תלת-מימדית. קדמו לו "ואלס עם באשיר" (שהיה מועמד לאוסקר, ואף זכה בגלובוס הזהב ובפסטיבל קאן) ו"$9.99" (הפקה אוסטרלית-ישראלית, על פי סיפורים של אתגר קרת ובבימויה של טטיה רוזנטל). בקרוב צפויים לצאת גם "כנס העתידנים" של ארי פולמן (בהפקה אמריקאית-ישראלית) ו"מעלה קרחות" של נועם משולם (על פי ספרו של אפרים סידון), המופק באולפני פיצ'י פוי ביפו.

המכללה הישראלית לאנימציה מברכת את כל העושים במלאכה, ומאחלת לסרט הצלחה גדולה!

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: