ערב פתוח לאנימציהוגרפיקה בירושלים

29/07/2015

IACJ-25-01

המכללה הישראלית לאנימציה בשיתוף אולפני פיצ'י פויי ובתמיכת הרשות לפיתוח ירושלים והמיזם לקולנוע וטלוויזיה בירושלים, שמחים להזמינכם לערב פתוח בשלוחה הירושלמית של המכללה המובילה בישראל ללימודי אנימציה, גרפיקה ומדיה דיגיטלית.
השלוחה פועלת בתוך בית קנדה – מרכז תוסס לצעירים בלב שכונת מורשה (מוסררה). האירוע יתקיים ביום רביעי 26 באוגוסט, החל מהשעה 18:00.


אנחנו שמחים להזמינכם לערב פתוח לאנימציה, גרפיקה ותלת-מימד.

open_eve

יום רביעי 26 באוגוסט החל מהשעה 18:00 בבית קנדה, שבטי ישראל 22 ירושלים
בואו לשמוע על הקורסים שלנו, להתרשם מעבודות בוגרים, לצפות בהרצאות והדגמות ולפגוש את צוות המכללה. לו"ז האירוע:
18:00 – התכנסות וכיבוד קל.

18:15 – כפיר רם – שלבים ביצירת אנימציה תלת מימדית וסקירת קורסי המכללה.
19:15 – דימה קון – אנימציה בבלנדר: סקירת כלים עיקריים ויתרונות העבודה בבלנדר.
20:00 – נועם משולם – הפקת אנימציה: סקירת פרוייקטים מרכזיים באולפני פיצ'י פויי.
20:30 – תום קוק – גרפיקה וציור דיגיטלי.

21:00 – שאלות ותשובות עם הצוות המקצועי.
הכניסה חופשית, אולם מומלץ להירשם בפייסבוק. להרשמה לחצו כאן.


בואו לשמוע על קורסים לאנימציה וגרפיקה בירושלים, ותוכלו להשתתף בהגרלה של 30% הנחה לקורס!

Posted by IAC Israel on Wednesday, July 29, 2015


אודות המרצים בערב הפתוח:
כפיר רם הוא המנהל המקצועי של המכללה הישראלית לאנימציה, ומנכ"ל סטודיו פוליגון לאנימציה. ביים, הנפיש והפיק עשרות סרטים, ביניהם שניים שזכו בפרס אסיף ואחד שזה בפרס אופיר (האוסקר הישראלי).
דימה קון
הוא מבכירי אמני התלת-מימד בישראל. מומחה לתוכנה Blender 3d. מנהל את מחלקת התלת-מימד באולפני פיצ'י פויי.

נועם משולם הוא הבעלים של אולפני פיצ'י פויי. במאי ומפיק סרטי אנימציה. זכה במספר פרסי אסיף (האוסקר של האנימציה הישראלית), וכן בתואר יקיר פסטיבל אנימיקס. מלמד אנימציה בבצלאל.
תום קוק הוא מעצב תדמית חזותית, מנהל סטודיו טינק ומנהל המחלקה לעיצוב וגרפיקה במכללה הישראלית לאנימציה.


canada-maple-leaf-lgprint

אודות בית קנדה: 
בית קנדה, אשר נודע בשמו הקודם כמינהל קהילתי מורשה, שופץ ושודרג לאחרונה על ידי הקרן לירושלים. המקום משרת את תושבי שכונת מורשה (מוסררה), המאוכלסת על ידי תושבים ותיקים לצד עולים חדשים, צעירים וקשישים, חילונים וחרדים. בית קנדה מציע פעילויות ייחודיות לתושבים, במטרה להיות המרכז המשמעותי ביותר לנוער ולצעירים בירושלים. המקום משתלב היטב בחזונה של הקרן לירושלים להחיות את מרכז העיר כך שיהפוך אבן שואבת לצעירים ולסטודנטים מכל רחבי העיר.
כתובת בית קנדה: רחוב שבטי ישראל 22, שכונת מורשה, ירושלים.


pitchiאודות אולפני פיצ'י פויי:
פיצ'י פויי הוא אולפן האנימציה הוותיק בישראל, הפועל מזה כ-30 שנים ביפו. השלוחה הירושלמית של פיצ'י פויי הוקמה בתמיכת הרשות לפיתוח ירושלים, במטרה לקדם את תעשיית האנימציה בירושלים. הסטודיו יתחיל בקרוב את העבודה על סרט האנימציה "ארמון החול". בקנה עבודה על סרטים נוספים: "מעלה קרחות", "מחסום השבת" ו"המלך שלמה" (פרויקט בבימויו של חנן קמינסקי). רוב העבודה תתבצע באמצעות התוכנה בלנדר.

צפו בסצינות ראשונות (ללא סאונד) מתוך הסרט מעלה קרחות:

פיצ'י פויי הפיק עד היום מאות פרוייקטים וסרטי אנימציה, ביניהם פרסומות למותגים כגון קרלו, במבה, ביסלי וקוקה קולה, סרטי ילדים כגון "כספיון" ו"הפיל שרוצה להיות הכי", סדרות אנימציה כגון "הניצוצות של מאור" לערוץ ג'טיקס, "סניז ופונדו" לערוץ ניקולדאון, "וג'ימאלס" לערוץ בייבי-טיוי ועוד.
אתר הסטודיו: http://pitchipoy.tv


iac-logo-small

אודות המכללה הישראלית לאנימציה:
המכללה המקצועית המובילה בישראל ללימודי אנימציה ומדיה דיגיטלית. המכללה הוקמה על-ידי אנשי מקצוע, במטרה ליצור אנשי מקצוע. כיום זוהי המכללה הגדולה בישראל לאנימציה, והיא גם המוסד הפרטי המוביל בישראל בהשמת עובדים לתעשיית האנימציה. בוגרי המכללה מבוקשים על-ידי מיטב אולפני האנימציה והמדיה במדינה ומסלולי הלימוד שלה נחשבים למקצועיים ולאפקטיביים ביותר בארץ.

צפו בלקט יצירות של סטודנטים ובוגרים:

מסלולי הלימוד במכללה אינם אקדמיים אלא מעשיים ומקצועיים. ההתמקדות היא בפרקטיקה של המקצוע, בכלים ובטכניקות העבודה, ולא בלימודים תיאורטיים. מטרת המכללה היא לייצר אנשי מקצוע בפרקי זמן קצרים יחסית, וללא צורך בהשקעה של 4 שנות לימוד, כפי שמקובל במוסדות אקדמאים.
אתר המכללה: http://www.ani-mator.com


blender_logo_vector_by_alphaprimesaviour-d50641n

אודות קורס אנימציה תלת-מימדית:
הקורס הראשון שיפתח בשלוחה הירושלמית הוא קורס אנימציה תלת-מימדית. הקורס מתמקד בתוכנה בלנדר, עם שיעורי אנימציה גם בתוכנה מקס. בוגרים מצטיינים של הקורס יוכלו להשתלב בהפקת סרטי האנימציה של אולפני פיצ'י פויי, על בסיס הישיגיהם. צוות הקורס כולל את דימה קון, נועם משולם וגלעד רוזנאו מאולפני פיצ'י פויי, ואת כפיר רם ויניר תירוש מהמכללה הישראלית לאנימציה.
לפרטים על הקורס לחצו כאן.

צפו באוסף קטעים מתוך פרוייקטים שנוצרו בבלנדר:

435-6אודות המיזם לקולנוע וטלוויזיה בירושלים:
המיזם לקולנוע ולטלוויזיה פועל ברשות לפיתוח ירושלים כקרן קולנוע עירונית ראשונה בישראל. מטרות העל של המיזם הן פיתוח תעשיית הקולנוע והטלוויזיה בעיר, וכן טיפול עכשווי בדימוי של ירושלים באמצעות סרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה שעלילתן מתרחשת בירושלים.
אתר המיזם: http://www.jerusalemfilmfund.com


top_logo

אודות הרשות לפיתוח ירושלים:
הרשות לפיתוח ירושלים פועלת לקידום ירושלים כעיר בינלאומית ומובילה בתחום הכלכלי ובאיכות החיים במרחב הציבורי. הרשות היא גוף יוזם ומוביל בתכנון ובפיתוח העיר והיא פועלת לחולל שינוי משמעותי, תוך מתן דגש על תפיסה עסקית, על מקצוענות ועל יצירתיות. הרשות קידמה מאות מיזמים, שתרמו רבות לאיכות החיים בעיר והפכו את ירושלים למרכז בינלאומי של חדשנות, מצוינות ומקור גאווה לתושביה. בשנים האחרונות, הרשות שמה לה למטרה לקדם את תעשיות הקולנוע, הטלוויזיה והאנימציה הישראלית בירושלים.
אתר הרשות: http://www.jda.gov.il


Jlogo-300x242

אודות הקרן לירושלים:
הקרן לירושלים היא קרן קהילתית עצמאית המחוייבת לשמירה על ירושלים פתוחה, סובלנית ומודרנית באמצעות התמקדות בהעצמה קהילתית, חיי תרבות עשירים ודו-קיום בין כל תושבי העיר. 
אתר הקרן: http://www.jerusalemfoundation.co.il


רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: