שת"פ ביןIAC ל"מאיירימים"

11/01/2024

אנחנו שמחים להודיע על איחוד-כוחות בין IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב לבין מאיירימים – בית הספר לאיור של ליאורה גרוסמן.

IAC, המכללה המובילה בישראל ללימודי אנימציה ועיצוב, מפעילה גם מסלולי לימוד וקורסים בתחומי האיור, הרישום, הציור הדיגיטלי והקונספט-דיזיין. הדגש בקורסים של IAC הוא על פיתוח היכולות הקריאייטיביות והטכניות הנדרשות בעולם האמיתי, לרבות בתעשיות הגיימינג, האנימציה, הטלוויזיה והקולנוע. בקורסי האיור של IAC נעשה שימוש נרחב בכלי תוכנה מתקדמים (לרבות תלת-מימד), בטכניקות מתקדמות ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים (לרבות AI), הרלוונטים במיוחד בתעשיות הגדולות. את תחומי האיור, הרישום והקונספט ב-IAC מנהלים טל לוטן ואודי קלמנוביץ'. 

מאיירימים הוא בית-ספר מקוון לאיור שנוסד על-ידי ליאורה גרוסמן – מאיירת, סופרת, חוקרת-איור ואוצרת, שאיירה למעלה ממאה ספרי ילדים, עבדה כמאיירת בעיתונות, בסטוריבורדים, בפרסומות ועוד, זכתה בשלל פרסים ואף ייצגה את מדינת ישראל באירועים ובירידי ספרים במקסיקו, בארגנטינה ובארה"ב. הדגש בקורסים של מאיירימים הוא הבנת והעמקת הקשר בין האיור לבין הטקסט, תוך פיתוח שפה אישית. מאיירימים הוא בית-ספר בוטיק, שרואה את יכולותיו של כל תלמיד ומחויב בהנעתו קדימה אל האתגר הבא. בית-הספר מעורב עמוקות בעולם ההוצאה לאור, מקדם שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע רבים, ומשמש כסוכנות לאלה מבוגריו שהגיעו לרמה המקצועית הגבוהה ביותר.

אנו מאמינים שהגישות של שני הגופים משלימות היטב זו את זו: IAC מגיעה מהתעשיות הגדולות ועתירות-הטכנולוגיה (בעיקר גיימינג, טלויזיה וקולנוע) ומאיירימים פונה בעיקר לתחומי האיור המסורתיים (ספרי ילדים, פנטזיה, מד"ב וכדומה).
לכן החלטנו ליצור שת"פ המורכב משלושה מרכיבים:

  1. הצוותים של שני הגופים יפעלו במשותף: מרצים/ות של IAC יעבירו קורסים לתלמידי מאיירימים, ומרצים/ות של מאיירימים (בראשות ליאורה גרוסמן) יעבירו קורסים לתלמידי IAC. אנו נשאף להפעיל פעילויות משותפות, לרבות קורסים, סדנאות, כנסים, אירועים, תערוכות ופעילויות-אונליין.

  2. אנו נפעיל ביחד קורסים המפיקים את המיטב מהידע המשותף של שני הגופים.
    כבר בחודשים הקרובים יפתחו שני קורסים משותפים ראשונים: 

  3. אנו נציע לסטודנטים/יות ולבוגרים/ות של שני המוסדות הנחה בשיעור של 10% בהרשמה לקורסים נבחרים המופעלים על ידי המוסד השני. קורסים הזמינים כבר כעת בהנחה:

למרבית הקורסים ניתן להירשם כבר עכשיו, באתר IAC או באתר מאיירימים.

כפיר רם, מנהל IAC:
ליאורה היא אחת המאיירות שאני הכי אוהב ביקום, וגם אחת המורות הכי טובות שאני מכיר. השת"פ עם "מאיירימים" שלה הוא מבחינתי הזדמנות מעולה להביא לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו ב-IAC קול חשוב ושונה, פחות "תעשייתי" מזה שרווח בקורסים שלנו, אבל לא פחות חשוב ומעניין. יהיה כיף ביחד!

ליאורה גרוסמן, מנהלת מאיירימים:
לפני שנה בערך, ראיתי פרסומת לקורס יסודות-האיור. אפרת ואני הרמנו את המחושים והלכנו לחקור את המתחרים. בשניה שפגשנו את כפיר וטל הבנו שהם לא מתחרים, אלא חברים. בית-הספר IAC מלמד את כל היכולות שמאיירימים צריכים כדי ללמוד בקורסים שלנו: ידע מעמיק ברישום, בציור ממוחשב, בעיצוב דמות למדיה הדיגיטלית ולאנימציה. סוף-סוף תהיה לתלמידים שלנו התכנית השלמה, שתאפשר התמקצעות מוחלטת בתחום האיור.

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: