הזוכים בתחרות מפגשיםמהסוג הטיפשי 2

28/01/2018

אנחנו שמחים לבשר על הזוכים בתחרות מפגשים מהסוג הטיפשי 2, של IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב, בשיתוף פסטיבל אוטופיה למדע-בדיוני ובית הספר פריים ביי פריים ללימודי אונליין . הזוכים נבחרו על ידי צוות שיפוט מקצועי הכולל אנימטורים, מעצבים ואמני אפקטים שעבדו על סרטים כגון וונדר-וומן, ספיידרמן, בלייד ראנר 2049, ההוביט, שומרי הגלקסיה 2, דדפול 2, דוקטור סטריינג’, קונג פו פנדה 3, אליס בארץ הפלאות, היפה והחיה ועוד.

המשימה:
צרו יצירה מקורית משלכם, המשלבת בין יצירת מדע-בדיוני או פנטזיה קיימת ליצירת אנימציה או קומיקס קיימת. ניתן לשלב בין דמויות, סיטואציות, סביבות, חפצים, כליי נשק, רכבים וכדומה. ניתן להשתמש בכל טכניקה: ציור, צילום, פיסול, עיבוד גרפי, קולאז’, תלת-מימד, אנימציה, וידאו וכו’.

מקום 1: יצירה מספר 8 – בל אבישר

פרס למקום הראשון, על פי בחירת חבר השופטים: מקרן נייד בגודל סמרטפון וגם מלגה* בסך 12,000 ש”ח לקורס ב-IAC וגם קורס אונליין אחד על אחד בבית-הספר פריים ביי פריים, באורך חודש בודד, בתחום שיקבע על ידי הזוכה** וגם פרס בהפתעה מתנת פסטיבל אוטופיה.

מקום 2: יצירה מספר 20 – דנה נוימן

פרס למקום השני, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 10,000 ש”ח לקורס ב-IAC וגם הספר “קיצורים בפוטושופ” של ירמי אריאלי וגם פרס בהפתעה מתנת פסטיבל אוטופיה.

מקום 3: יצירה מספר 19 – נעמה רצאבי

פרס למקום השלישי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 8,000 ש”ח לקורס ב-IAC וגם הספר “קיצורים בפוטושופ” של ירמי אריאלי וגם פרס בהפתעה מתנת פסטיבל אוטופיה.

מקום 4: יצירה מספר 2 – בל אבישר

פרס למקום הרביעי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 5,000 ש”ח לקורס ב-IAC וגם הספר “קיצורים בפוטושופ” של ירמי אריאלי וגם פרס בהפתעה מתנת פסטיבל אוטופיה.

מקום 5 (שוויון): שהם בר-גד + שירלי פרונגס

פרס למקום החמישי, על פי בחירת חבר השופטים: מלגה* בסך 3,000 ש”ח לקורס ב-IAC וגם פרס בהפתעה מתנת פסטיבל אוטופיה.

חביב הקהל (עם 445 לייקים): סופי נוגה עדן

פרס חביב הקהל, ליצירה שקיבלה הכי הרבה לייקים בפייסבוק: מלגה* בסך 7,000 ש”ח לקורס ב-IAC.

—-

* המלגה תקפה עבור הקורסים הבאים:

אנימציה תלת-מימדית, אנימציה קלאסית ומדיה דיגיטלית, קונספט דיזיין, פיתוח משחקי מחשב, תלת-מימד ואפקטים ויזואלים, גרפיקה ממוחשבת לדפוס, אפטר-אפקטס ופרמייר, פוטושופ וציור דיגיטלי, אילוסטרייטור ואינדיזיין, פיסול דיגיטלי בזיבראש, ציור דיגיטלי מתקדם.

ההרשמה לקורס על בסיס מקום פנוי.

לא ניתן לנצל את המילגה ליותר מקורס אחד (גם אם מחיר הקורס קטן מסכום המילגה).

אין כפל הנחות ו/או מלגות. מלגה לא תוענק רטרואקטיבית (לאנשים שכבר נרשמו למכללה). המלגה אישית ואינה ניתנת להעברה. קבלת המלגה מותנית בפתיחת הקורס. לא ניתן להמיר את המלגה בפרס כספי או אחר. המלגה ניתנת למימוש עד 31/12/2019.

 

** קורס אחד על אחד יוענק בחינם על ידי בית הספר פריים ביי פריים.

נושא הקורס, היקפו והמורה יקבעו במשותף על ידי הסטודנט וצוות בית-הספר, בהתאם לצרכיו ורצונותיו של הזוכה ובתיאום עם המורה הנבחר.

 

 

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: