אנימציה – לאן זההולך? הרצאה חינם בירושלים

31/10/2015

zofim1..

אנימציה 2015 – לאן זה הולך? – הרצאת אורח מאת דודו שליטא

יום רביעי 11/11/2015 בשעה 18:00 בבית קנדה, שבטי ישראל 22 ירושלים.

הכניסה חופשית. הרשמה בדף האירוע בפייסבוק.

המכללה הישראלית לאנימציה שמחה לארח את הרצאתו של דודו שליטא "אנימציה 2015 – לאן זה הולך". ההרצאה תתקיים בשלוחה הירושלמית של המכללה, בשיתוף אולפני פיצ'י פויי. האירוע פתוח לקהל ללא תשלום, בהרשמה מראש.

◄◄◄ להרשמה חינם לחצו כאן ►►►

אודות ההרצאה:
אמנות האנימציה היא האמנות שעברה את המהפך המשמעותי ביותר בתולדותיה, מכל האמנויות, עקב התפתחות המחשב ויכולותיו לעבד תמונה עומדת או זזה. 
התפתחות המחשב שינתה לא רק את הדרך בה ניתן ליצור סרט אנימציה, אלא גם שינויי עומק נוספים כגון טעם אמנותי, הדרך בה ניתן לספר סיפור, שינויים בתחום הכלכלי והשיווקי של האנימציה, ובשימושים הרבים שניתן לעשות בה – שימושים שלא היו אף בחלומות היוצרים שלפני 10 שנים בלבד. למעשה חל שינוי במעמד האנימציה מאחות "חורגת" ובעייתית לקולנוע – עד ל"השתלטותה" על הקולנוע בכך ששחררה אותו ממגבלות המצלמה ואפשרה לו לפרוץ לכל תחום' כשהמגבלה היחידה שנותרה בפניו היא הדמיון האנושי.

בהרצאה זו ננסה לאפיין את מהות השינוי שחולל המחשב, ואת שלל האפשרויות ששינוי זה עשוי להביא, תוך הבנה שהעתיד תמיד מפתיע אותנו ואינו כבול לתחזיותינו. בעזרת שלל דוגמאות מהעבר הרחוק ועד ההווה החדיש ביותר – ננסה להבין לאן פניה של אמנות מיוחדת זאת.

מרצה: דודו שליטא. יוצר, במאי, מרצה, מפיק אנימציה ומיצגים רב מסכיים, אוצר האנימציה בפסטיבל אנימיקס בסינמטק תל אביב.

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: