מפגש עם סטודיוCrazyLabs

28/04/2022

ביום ראשון 8/5/2022 בשעה 18:30 יתקיים מפגש אונליין בהנחיית ניר מירצקי – מנכ"ל GameIS בעבר ומנהל חממות המפתחים של CrazyLabs בהווה – לשיחה על מה הם משחקי הייפר-קז'ואל וכיצד הפך הייפר-קז'ואל לז'אנר השולט במצעדי הורדות המשחקים בעולם. כל זאת לרגל פתיחת ההרשמה למחזור השלישי של חממת פיתוח המשחקים בחברת CrazyLabs (והפעם במרכז ת"א)!

המפגש יתקיים אונליין בשעות 18:30 – 19:30, והוא מיועד לסטודנטים/יות ובוגרים/ות ממחזורים כ"ט, ל', ל"א, ל"ב.

חברת הגיימיניג CrazyLabs היא אחת מחברות המשחקים הגדולות בישראל. היא נמצאת במקום השלישי בעולם בטבלת ההורדות של משחקי המובייל החינמיים, היא אחת מעשר חברות משחקי המובייל הגדולות בעולם, והיא מובילה בתחום פיתוח וקידום משחקי הייפר-קז'ואל, עם מעל 4 מיליארד הורדות של משחקים עד היום.

חממת הפיתוח של CrazyLabs מיועדת לכל מי שמעוניין להשתתף בפיתוח משחקי מובייל – מעצבים, מפתחים, אנימטורים, אמני קונספט, אמני תלת-מימד, מתכנתים וכו'. החממה תאפשר למשתתפים ליווי צמוד של צוות החברה, תכנית הכשרה מקצועית מטעם החברה, תשלום חודשי קבוע לכל משתתף, וגם אופציה להשתתפות ברווחים עתידיים מהמשחקים שיפותחו במסגרת החממה. כן, בדיוק! CrazyLabs משלמת לכם כדי לבוא וללמוד מהמומחים בתחום!

הצוותים המשתתפים יקבלו מקום במשרדי החממה. המחזור השלישי צפוי להפתח בחודש יוני, ועקב הביקוש מספר המקומות מצומצם מאד. מהרו להרשם!

פרטים והגשת מועמדות כאן: https://bit.ly/CrazyHubsIL

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: