חתולים מצוירים – תחרות ציוריםואנימציות לכבוד יום החתול הבינלאומי

24/06/2012
חתולים מצוירים

חתולים מצוירים
אני-מטור
27 – תחרות חתולים מצוירים

שלחו לנו ציורים או אנימציות של חתולים ותוכלו לזכות בפרסים! המכללה הישראלית לאנימציה חוגגת את יום החתול הבינלאומי בשיתוף פסטיבל אנימיקס, אתר ynet ועמותת צער בעלי-חיים ר"ג.

בתאריך 08/08 נחגג בעולם כולו יום החתול הבינלאומי. כן כן, גם לחתולים יש חג שמוקדש להם!
לכבוד החגחתול, המכללה הישראלית לאנימציה ופסטיבל אנימיקס מכריזים על תחרות של ציורים ואנימציות בנושא חתולים, בשיתוף ערוץ בעלי חיים ב-ynet ועמותת צער בעלי-חיים רמת-גן והסביבה.

לתחרות ניתן להגיש כל יצירה ויזואלית העוסקת בחתולים או בקרובי משפחתם החתוליים (אריות, נמרים, צ'יטות וכו'): ציור, אנימציה, פסל, עיבוד מחשב, קומיקס, רינדור בתוכנת תלת-מימד, עבודת פוטושופ וכו'. מותר להגיש גם יצירות שנוצרו בעבר, בלי קשר לתחרות. היצירות צריכות להיות מעניינות או מצחיקות, משעשעות או מבדרות, לספר סיפור או לגבש אמירה.

הפרמטרים לשיפוט הם מקוריות, יצירתיות, הומור, אמירה ויכולת ביצוע.
היצירות היפות והמקוריות ביותר יבחרו על-ידי צוות שופטים וכן על-ידי הקהל, ויזכו בפרסים.
תאריך הגשת היצירות הוא 01/08/2012.
את היצירות יש להגיש למייל שכתובתו iac.cat.day@gmail.com.

במייל נא לציין:
שם מלא.
מספר טלפון.
כתובת.
תאריך לידה.
שם היצירה.

יצירות בתהליך, וכן שאלות, רעיונות, בירורים ודיונים, ניתן להעלות בדף הפייסבוק של התחרות.

פרס ראשון בתחרות: מכונת משחקים ניידת SONY PSP וגם מלגה* בסך 5000 ש"ח לקורס מקצועי במכללה הישראלית לאנימציה וגם כרטיסים** חינם לאירועי הפסטיבל.

sony-psp
SONY Playstation Portable

 

חביב הקהל על פי בחירת גולשי פייסבוק יקבל גם הוא SONY PSP וגם מלגה* בסך 3000 ש"ח לקורס מקצועי במכללה הישראלית לאנימציה וגם כרטיסים** חינם לאירועי הפסטיבל.
פרסים נוספים יוענקו לזוכים במקומות 2 עד 5. פרטים בקרוב…

היצירות הנבחרות יוצגו באירוע חגיגי שיתקיים במכללה הישראלית לאנימציה ביום החתול הבינלאומי, במסגרת פסטיבל אנימיקס – הפסטיבל הבינלאומי לאנימציה, קומיקס וקריקטורה. כמו כן תוצג באירוע תכנית של סרטי אנימציה בכיכוב חתולים.
במהלך האירוע יתבצע גיוס תרומות לעמותת צער בעלי-חיים רמת-גן והסביבה.

צער בעלי חיים

אנימצי בפסטיבל אנימיקס:
תכנית אנימציה בעריכת דודו שליטא, שתוקרן ביום החתול הבינלאומי במסגרת פסטיבל אנימיקס לאנימציה קומיקס וקריקטורה.  יום רביעי, 08/08 בשעה 20:00. שעה של חתוליות אנימטיבית, הכוללת טעימות מקלאסיקות כמו טום וג'רי והלוני טונס וגם מסרטים חדשים יותר. כולם מצחיקים, מרגשים ומטורפים כמו שרק חתולים מצויירים יודעים להיות.תוכנית שכולה מחווה ליצורים הפרוותים, הנהנתנים והדעתנים שאנחנו אוהבים ללטף.

חבר השופטים בתחרות:
אורי פינק –
קומיקסאי ומאייר, יוצר הקומיקסים "זבנג!", "שבתאי", "פיצה מורגנה", "סופר שלומפר" ועוד.
יניר תירוש –
אמן תלת-מימד בכיר באולפני סנואובול, שורטקאט-פלייגראונד ומעבדת האנימציה, מנהל קורס זיבראש במכללה הישראלית לאנימציה ובעליה הגאה של חתולת ספינקס העונה לשם מרלין.
כפיר רם –
מנהל מקצועי של המכללה הישראלית לאנימציה ומנכ"ל סטודיו פוליגון לאנימציה. סרטיו זכו בפרסי "אסיף" (האוסקר של האנימציה הישראלית) ו"אופיר" וכיכבו בפסטיבלים ותחרויות ברחבי העולם.
שגיא רכטר –
אדריכל ומעצב קונספט, ממקימי סטודיו היולי לעיצוב רב תחומי. עבד באולפני אנימציה כגון סטודיו פיצ'י פוי ו-Crew 972. מורה במסלול קונספט דיזיין במכללה הישראלית לאנימציה.
אלון ביגלר –
בעליו של בית הגידול לחתולים BigPurrs לחתולים פרסיים. מגדל חתולים מזה כ-14 שנים ובעליהם הגאה של 8 חתולים בוגרים וגוריהם. אלון וחתוליו זכו בפרסים רבים בתערוכות החתולים בישראל.
ארז ארליכמן –
כתב ועורך ערוץ בעלי חיים ב-ynet.

ועדת סינון:
ועדת סינון תסנן מתוך העבודות את אלו שימצאו מתאימות לתחרות, על פי הפרמטרים הבאים:
לא יתקבלו עבודות המציגות מין או אלימות בוטים.
לא יתקבלו יצירות שאינן עומדות במטרה המוגדרת של התחרות.
לא יתקבלו יצירות שאינן עומדות ברף איכות מינימלי, כפי שיוחלט על ידי ועדת הסינון.

זכויות:
הזכויות על היצירות ישארו במלואן בידי המגישים. עם זאת, המכללה הישראלית לאנימציה תוכל להציג את היצירות באינטרנט, בדפוס, בטלויזיה או בכל מדיה אחרת, וכן יוכלו להעבירן לתצוגה אצל צד שלישי, תוך ציון שם היוצר.

* בהתאם לתקנון. אין כפל הנחות. המלגה מותנית בקבלת הסטודנט למכללה (יש לעבור מבחן יצירתיות וראיון אישי, ולהציג תיק עבודות). מלגה לא תוענק רטרואקטיבית (לאנשים שכבר נרשמו למכללה). המלגה אישית ואינה ניתנת להעברה. קבלת המלגה מותנית בפתיחת הקורס. לא ניתן להמיר את המלגה בפרס כספי או אחר. המלגה מיועדת לקורס אנימציה תלת-מימדית, אנימציה קלאסית או קונספט דיזיין, לפי בחירת הזוכה.
** כרטיסים חינם יוענקו לאירועים ספציפיים בפסטיבל. פירוט אירועי הפסטיבל יפורסם בהמשך באתר הפסטיבל.

חגחתול שמח לכולם, ובהצלחה!

אירועי אני-מטור

 

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: