IACStudio

IAC Studio הוא מתחם הפקה הפועל בתוך המכללה הישראלית לאנימציה.

IAC Studio הוא מתחם הפקה הפועל בתוך המכללה הישראלית לאנימציה, במטרה לנהל ולקדם פרוייקטים איכותיים באנימציה, תלת-מימד ו-VFX, בשיתוף אולפני אנימציה, בתי פוסט וגופים אחרים. הסטודיו מיועד לתלמידי ובוגרי המכללה הישראלית לאנימציה, ומהווה סביבה תומכת בה הם יכולים להמשיך להתפתח בפן המקצועי והיצירתי, ולהשלים את המעבר מסטודנט לאיש-מקצוע. הסטודיו מציע לסטודנטים להשתלב בעבודה במשרה מלאה או חלקית, בסביבת עבודה מקצועית, תחת ניהולם של אנשי מקצוע מובילים. הסטודיו מאפשר לשלב עבודה ולימודים, ושם דגש על המשך ההתפתחות המקצועית של הסטודנט או הבוגר. המתחם מצוייד במחשבים חזקים ומהירים, בתוכנות אנימציה מקצועיות ובציוד היקפי המיועד להפקות אנימציה ופוסט.

סטודנטים שיעבדו במיזמים ובפרוייקטים ב-IAC Studio, יקבלו שכר חודשי ראוי, כמשכורת או כמלגה ללימודים במכללה, מטעם המכללה עצמה או מטעם שותפיה. פרוייקטים מסויימים בסטודיו יוצעו לסטודנטים מקורסים ספציפיים, ופרוייקטים אחרים יהיו פתוחים לכלל הסטודנטים. כל זאת בכפוף לקבלתם לפרוייקט, לאחר הצגת תיק עבודות ועמידה בראיון עבודה.

IAC Studio מיועד גם לתלמידי המכללה המעוניינים לעבוד על פרוייקטים אישיים או מסחריים משלהם. סטודנטים המעוניינים לעשות שימוש במתחם, או בחוות הרנדר שבתוכו, מתבקשים לפנות למזכירות המכללה.

IAC Studio פועל במתכונת דומה למוסדות הוראה מובילים בעולם, המשלבים לימודים ועבודה, כגון Escape Studios בלונדון ובארה"ב, Gnomon Studios בהוליווד, FilmAkademie בגרמניה, Dave School בפלורידה וכיו"ב.

הנהלת הסטודיו

הסטודיו מנוהל על ידי כפיר רם, טל לוטן, משה זעפרני ואייל-רם שצ'ופק.

כפיר רם הוא מוותיקי אמני התלת-מימד בישראל. מנהל מקצועי של המכללה הישראלית לאנימציה ומנהל כללי של סטודיו פוליגון לאנימציה. הפיק, ביים, עיצב והנפיש פרוייקטים לסדרות אנימציה, סרטים באורך מלא, פרסומות, משחקי מחשב, הדמיות, לומדות, קליפים ועוד. זוכה שני פרסי "אסיף" (האוסקר של האנימציה הישראלית) ופרס "אופיר" (עבור הסרט "שיטת השקשוקה"). השתתף בהפקה ויצירה של פרסומות וסרטים לחברות וגופים כגון תנובה, אוסם, בנק דיסקונט, בנק לאומי, מזרחי-טפחות, בזק, קוקה קולה, נסטלה, טיטולים, ערוץ 2, ערוץ הספורט, ערוץ הופ, ערוץ בייבי, משרד התיירות, משרד הבטחון, חיל האוויר, חיל ההנדסה ועוד.

טל לוטן היא אנימטורית ובמאית, המתמחה בשילובי טכניקות. משמשת כמנהלת התחום הקלאסי במכללה הישראלית לאנימציה, וכאנימטורית וארט דירקטור בסטודיו פוליגון לאנימציה. ביימה קליפים לאהוד בנאי, כנסיית השכל, דורון שפר ועוד. עבדה באולפני פיצ'י פוי, אדוונצ'ר, דיסק-אין, MultiView ,Q Group ועוד. בוגרת Computer Art College במסלול הדמיה ואנימציה. למדה אנימציה קלאסית במרכז לאנימציה, אמנות, קולנוע ופילוסופיה באוניברסיטה הפתוחה, תאטרון, משחק ובימוי בסמינר הקיבוצים, רישום וציור בסדנתו של האמן איתן פריד. כמו כן למדה מוסיקה, ריקוד, שפת גוף ועריכת וידאו.

אייל רם-שצ'ופק הוא איש אשכולות מודרני: צייר, פסל, מעצב, אנימטור, אמן מולטימדיה, תפאורן ואיש חינוך. משמש כמנהל האמנותי של המכללה הישראלית לאנימציה וכמעצב, גרפיקאי ואנימטור בסטודיו פוליגון לאנימציה. ניהל את סטודיו או-זאפה להפקות מולטימדיה. ניהל את חברת פרהס לדפוס משי. שימש כמעצב, תפאורן וארט-דירקטור באולפני גולן-גלובוס ובחברות חייק במות, השמורה, אטליה, ועוד. הציג תערוכות בגלריה פופולוס בתל-אביב ובמוזיאון ירושלים. הקים וריכז את מגמות המולטימדיה במכללה למנהל, סניף צ'ק פוסט וסניף חדרה. לימד במכללת סיוון, המכללה למנהל, מכללת ר"ג, בי"ס מיתר, בי"ס אשכול ואנימדיה.

משה זעפרני הוא המנהל האדמיניסטרטיבי של המכללה הישראלית לאנימציה ומנהל כללי של MZTNG ושל NMP Solutions – חברה העוסקת ביבוא, מכירה, ייעוץ ותמיכה של מערכות ופתרונות מקצועיים לעיבוד וניהול תוכן וידאו לאולפני טלוויזיה, לכבלים, לשידורים באינטרנט ולסלולר. משה הוא מומחה לוידאו דיגיטלי, שידורי ברודקאסט, אולפנים וירטואליים וסטרימינג באינטרנט. הוא מייצג בארץ את חברת NewTek (יצרנית התוכנה LightWave ומערכות כגון Video Toaster ו-TriCaster), חברת EyeOn (יצרנית התוכנה Fusion), חברת Cinegy ועוד.

יצירת קשר

סטודנטים – מעוניינים לעבוד ב-IAC Studio?
צרו קשר עם מזכירות המכללה בטלפון 03-6482345.

אולפנים וחברות הפקה – מעוניינים להפיק סרט אנימציה בשיתוף IAC Studio?
פנו לכפיר רם במייל kfiram@gmail.com או בטלפון 03-6482345.

 

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: