הרצאה חינם: לעשות אפקטים כמו בסרט הוליוודי! קומפוזיטינג בתוכנה NUKE – מאת רונים גנבר

25 במאי 2014

NukeXAppלעשות אפקטים כמו בסרט הוליוודי – קומפוזיטינג בתוכנה NUKE

הרצאה חינם מאת רונים גנבר. יום חמישי 05/06, בין השעות 18:30 – 20:00.

Nuke_ScreenShot

Nuke מבית The Foundry היא תוכנת האפקטים והקומפוזיציה המובילה בתעשיית הקולנוע ההוליוודית. היא נוצרה בחברת דיג’יטל דומיין, האחראית לאפקטים ויזואלים בסרטים כגון אקס-מן, איירון מן, טרון ועוד, ופותחה על ידי אמנים כדי לתת מענה לצרכים אמיתיים של הפקות הוליוודיות עתירות אפקטים. ל-Nuke סט כלים ייחודי מרשים והיא מספקת לאומן האפקטים חופש יצירה רחב ודרכים מגוונות המצויות בקצה גבול היכולת של אפקטים מיוחדים כיום. היא משלבת יכולות דו-ממד מרשימות עם כלי keying רבים, 2D טרקינג, פלאנאר טרקינג ו-3D טרקינג, טיפול בצבע תוך עבודה מתמדת ב-32 ביט.

Nuke מכילה מערכת תלת-מימד שכמותה לא נראתה בתוכנת קומפוזיטינג, הכוללת מידול סצנות מתוך תמונות דו-ממדיות, תאורה, יבוא ויצוא מצלמות ואובייקטים מתוכנות תלת-מימד רבות, יצירת טקסטורות ומתיחת UV, מערכת פרטיקלס מושלמת, מערכת המייעלת עבודה על פרויקטים סטראוסקופיים, ועוד.

לקט פרוייקטים שנוצרו בתוכנה Nuke:

אודות ההרצאה

בהרצאה נסרוק את יכולות התוכנה ובמיוחד את החדש בגרסאות האחרונות שלה, תוך דוגמאות מהפקות אמיתיות. ההרצאה הינה הרצאה מקדימה לקורס Nuke, שנבנה ומועבר על-ידי רונים גנבר. ההרצאה תתקיים ביום חמישי 05/06, בין השעות 18:30 – 20:00, בקמפוס המכללה הישראלית לאנימציה, רחוב הארבעה 4 תל-אביב. הכניסה חופשית אולם מספר המקומות מוגבל. יש להירשם בטופס שבתחתית דף זה, ולהמתין לאישור הרשמה שיישלח במייל.

לפרטים על קורס Nuke לחצו כאן.

אודות המרצה

רון (רונים) גנבר הוא אמן קומפוזיטינג ואפקטים בעל ניסיון של כ-20 שנה בתעשייה, וניסיון של למעלה מעשור בהוראת קומפוזיטינג. רונים עבד על מגוון רחב של פרסומות, סרטים הוליוודיים, סדרות אנימציה וסרטי אנימציה הוליוודיים, ביניהם: (2012) John Carter (2007) Sunshine Road Runner (Looney Tunes), 19 part animation series Mikmak, the feature film בשנת 2010 הוציא גנבר את הספר Nuke 101 בהוצאת הספרים האמריקאית פירסון. הספר זכה להצלחה רבה. גרסה שנייה ועדכנית של הספר יצאה ב-2014.

nuke101_2nd_cover

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: