השלוחההירושלמית

קורסים לאנימציה בירושלים, בשיתוף אולפני פיצ'י פויי והמיזם לקולנוע וטלויזיה ירושלים
השלוחה הירושלמית של IAC פועלת בשיתוף אולפני פיצ'י פויי ובתמיכת הרשות לפיתוח ירושלים והמיזם לקולנוע וטלוויזיה בירושלים. השלוחה פועלת בתוך בית קנדה – מרכז תוסס לצעירים בלב שכונת מורשה (מוסררה).
פיצ'י פויי הוא אולפן האנימציה הוותיק בישראל, הפועל מזה כ-30 שנים ביפו. השלוחה הירושלמית של פיצ'י פויי הוקמה בתמיכת הרשות לפיתוח ירושלים, במטרה לקדם את תעשיית האנימציה בירושלים. הסטודיו יתחיל בקרוב את העבודה על סרט האנימציה "ארמון החול". בקנה עבודה על סרטים נוספים: "מעלה קרחות", "מחסום השבת" ו"המלך שלמה" (פרויקט בבימויו של חנן קמינסקי). העבודה על הסרטים מתבצעת במתחם החדש. רוב העבודה מתבצעת באמצעות התוכנה בלנדר.
הקורס הראשון שנפתח בשלוחה הירושלמית הוא קורס תלת-מימדית ואנימציה. בוגרים מצטיינים של הקורס השתלבו בהפקת סרטי האנימציה של אולפני פיצ'י פויי, על בסיס הישיגיהם. צוות הקורס כולל את דימה קון, נועם משולם ורודריגו ורדסחיים מאולפני פיצ'י פויי, ואת שוקי גמליאל ועומר גולדלוסט מאולפני סנובול בירושלים. 
בנוסף לקורס בלנדר מתוכננות במתחם פעילויות אנימציה לתושבי ירושלים והסביבה, לרבות סדנאות, הרצאות והקרנות סרטים. בהמשך מתוכננים קורסים נוספים, לרבות קורסי גרפיקה וקורס בתוכנה Cinema4D.
השלוחה מקיימת גם שת"פ עם ביה"ס לקולנוע מעלה, הפועל בסמוך לה, ומפעילה קורס אנימציה במסגרת מסלול לימודי קולנוע במעלה.
רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: