תלת-מימד למעצבים – Cinema4D

תלת-מימד למעצבים ואפטריסטים בתוכנה Cinema 4D
קורס תלת-מימד עם התמקדות בעיצוב ומושן גרפיקס.
בקורס נלמדים עקרונות התלת-מימד והתנועה באמצעות התוכנה Cinema 4D.
הסטודנטים ילמדו לגשת לפרוייקט ולנהל אותו באופן מסודר מתחילתו ועד סופו.
הקורס מעניק מיומנות ביצירת אנימציות, מושן גרפיקס, פריימים ועוד.

Cinema 4D נחשבת לתוכנת התלת-מימד והאנימציה הנוחה ביותר עבור מעצבים ואמני מושן גרפיקס, ומכילה סט כלים המקבל מאוד על המעבר מפוטושופ ואילוסטרייטור, ומשם לאפטר אפקטס.
הקורס שם דגש על תחומים אלה.

הקורס מומלץ במיוחד למעצבי מושן, מעצבים גרפים, אפטריסטים וכל אחד שרוצה להרחיב את הידע שלו, וללמוד איך ליצור ולעצב בתלת-מימד. אין צורך בידע מוקדם בתלת-מימד.

מרצה: גיל קדוש, אמן תלת-מימד ומושן-גרפיקס בעל תעודה רשמית של Cinema 4D Certified Instructor מטעם חברת MAXON, יצרנית התוכנה.

לחצו כאן לפרטים על גיל קדוש ולגלריית יצירות שלו.

תאריך פתיחה: 2/10/2018.
משך הקורס: כחודשיים וחצי (16 שיעורים).
מועדי שיעורים: ימי שלישי בשעות 18:30 – 21:00.
Cinema 4D היא תוכנת תלת-מימד מלאה ומקיפה, העומדת בשורה אחת עם תוכנות כמו מאיה או מקס, ומאפשרת ליצור הדמיות, אנימציות, דמויות וכו'. היא נודעת במיוחד בשל קלות השימוש בה, מהירותה, מקצועיותה, והתאמתה לעולמות העיצוב והתנועה.

Cinema 4D הינה הבחירה האידיאלית עבור מעצבים גרפיים המעוניינים להוסיף תלת מימד לכלים שלהם, באמצעות ממשק אינטואיטיבי המותאם לאמנים ויזואלים. הוספת Cinema 4D תהליכי העבודה הקיימים של יישומי 2D פותחת בפניכם שפע אפשרויות עיצוב חדשות. כך לדוגמה ניתן להפוך גרפיקה דו-מימדית לאלמנטים תלת-מימדיים באמצעות אפשרויות יבוא מתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור או EPS, ניתן לשלב תמונות או סרטים עם אובייקטים תלת-מימדיים, ניתן ליצור לוגו בתלת מימד, וניתן להנפיש באמצעות כלים אוטומטיים, פרוצדורליים או ידניים. 

בניגוד לתוכנות תלת-מימד אחרות, המותאמות בעיקר לתחומים כגון אנימציית דמויות או הדמיות, Cinema 4D מותאמת במיוחד לצרכים של מעצבים, אפטריסטים ואמני מושן, וכוללת כלים שאינם קיימים או אינם נגישים דיים בתוכנות אחרות. עם זאת, היא בהחלט מאפשרת גם עבודה על סרטי אנימציה, על דמויות ועל הדמיות, ומכילה סט כלים מעולה גם בתחומים אלה.
מחיר רגיל: 4600 ש"ח.
מחיר השקה במבצע עד 31/07/2018: 3900 ש"ח.
לתלמידי ובוגרי IAC או FBF: רק 3500 ש"ח.

פרטים והרשמה בטלפון 03-6482345 או במייל iac@ani-mator.com