מסלול אנימציה משולב

מסלול לימודים מקיף בן 18 חודשים, המהווה את השילוב המושלם בין: אנימציה תלת-מימדית, אנימציה קלאסית, מדיה דיגיטלית, כלים וטכניקות לאנימטורים.

מסלול אנימציה משולב הוא מסלול הלימודים הנרחב והמקיף ביותר ב-IAC. הוא מאפשר לסטודנטים להכיר ולהתנסות בכל טכניקות ושיטות האנימציה.

המסלול מוצע בשתי מתכונות: מסלול אנימציה משולב – הכולל את המסלולים הבאים: אנימציה תלת-מימדית. אנימציה קלאסית ומדיה דיגיטלית. מסלול אנימציה משולב-מורחב – הכולל את המסלולים הבאים: אנימציה תלת-מימדית. אנימציה קלאסית ומדיה דיגיטלית. כלים וטכניקות לאנימטורים. יתרונות המסלול: כאשר לומדים במקביל אנימציה קלאסית ותלת-מימד, הנושאים הנלמדים בשני המסלולים תומכים זה בזה ומקדמים זה את זה. כך למשל, ראיה תלת-מימדית תורמת המון לאנימטור קלאסי. ובאותו אופן, יצירת אנימציה בדו-מימד, עם נייר ועיפרון, ללא חסמים של מחשב ותוכנה, מפתחת מאוד את יכולת ההבנה של עקרונות האנימציה בתלת-מימד. סטודנטים במסלול המשולב יוצאים לפיכך נשכרים משני הצדדים, והשלם עולה על סך חלקיו. סטודנטים הלומדים במסלול המשולב-מורחב זוכים במקביל גם להשכלה נרחבת בכל התחומים ההיקפיים, שהינם רלוונטיים וחשובים מאוד לכל אנימטור. שימו לב: ניתן להירשם למסלול המשולב, אולם לפרוס את הלימודים לשנתיים או שלוש (ניתן להתחיל עם לימודי אנימציה קלאסית ולהמשיך לתלת-מימד, או להפך).
רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: