חדשות, פעילויות ואירועים

קורסים חדשים ב-IAC: הדמיות אדריכליות, סקצ'-אפ, ויריי, הסבה למקס או למאיה

קורסים חדשים ב-IAC: הדמיות אדריכליות, סקצ'-אפ, ויריי, הסבה למקס או למאיה

4 בדצמבר 2016

קורסים חדשים במסגרת V-Ray Authorised Training Center, בשיתוף חברת ויריי ישראל. בהנחיית עודד אראל ויו[...]

תכנים חדשים בקורס אנימציה תלת-מימדית

תכנים חדשים בקורס אנימציה תלת-מימדית

21 בנובמבר 2016

הקורס מתרחב ל-20 חודשים, ומוסיף תכנים בתוכנות Marvelous Designer, Substance Painter, Substance Desig[...]

שת

שת"פ בין IAC לביה"ס Think Tank בוואנקובר, עם אפשרות ללימודי-המשך ועבודה בקנדה

27 באוקטובר 2016

מסלול לימודי המשך ייחודי לבוגרי IAC בביה"ס Think Tank בקנדה, וכן שיתוף-פעולה רציף בין שני בתי-הספר. [...]

פסטיבל אנימיקס 2016

פסטיבל אנימיקס 2016

31 ביולי 2016

אנימיקס 2016 - הפסטיבל הבינלאומי לאנימציה, קומיקס וקריקטורה. ימים שלישי עד שבת 2-6 באוגוסט בסינמטק ת[...]

מבצעים לקורסי תלת-מימד, אפקטים, פוטושופ, ציור דיגיטלי, פיסול דיגיטלי, ויריי ועוד

מבצעים לקורסי תלת-מימד, אפקטים, פוטושופ, ציור דיגיטלי, פיסול דיגיטלי, ויריי ועוד

13 ביולי 2016

מבצעים מיוחדים לקורסים במכללה הישראלית לאנימציה: פוטושופ וציור דיגיטלי, ציור דיגיטלי מתקדם, זיבראש ו[...]

קורסים למתקדמים: הסבה למקס, ויריי למקס ולמאיה

קורסים למתקדמים: הסבה למקס, ויריי למקס ולמאיה

22 ביוני 2016

IAC מציעה קורסים מתקדמים, למי שרוצה להעמיק את ידיעותיו בתחומי התלת-מימד.[...]

חג מתן תורה - גרסת IAC

חג מתן תורה - גרסת IAC

8 ביוני 2016

מפגש עם אמני האפקטים דוד גידלי וירון ישינסקי. יום שני 13/06, שעות 18:00 - 22:00 בקמפוס IAC. הרשמה לת[...]

אירוע חשיפת NUKE 10 ביום א' - כניסה חופשית

אירוע חשיפת NUKE 10 ביום א' - כניסה חופשית

27 באפריל 2016

יום ראשון 01/05 במכללה הישראלית לאנימציה, רחוב הארבעה 4 ת"א. גרסה 10 של תוכנת הקומפוזיטינג המובילה [...]

רוצים עוד מידע? השאירו פרטים ונחזור אליכם:
ליצירת קשר הקליקו כאן

השמה בעבודה

אנו במכללה הישראלית לאנימציה מתמחים בייצור אנשי מקצוע.
בנוסף, אנו נמצאים בקשר שוטף עם מרבית אולפני האנימציה בישראל, ומקשרים באופן אקטיבי בין בוגרי המכללה לאולפנים הרלוונטיים. לפיכך, אין פלא שמרבית בוגרינו משתלבים בתעשיית האנימציה.
אחוזי ההצלחה של מכללת IAC בהשמת בוגרים במסלול אנימציה תלת-מימדית עומדים באופן עקבי על יותר מ-60%.

להלן רשימה חלקית של סטודנטים ובוגרים שהשתלבו בעבודה בתחום, כשכירים או בפרילנס. הרשימה אינה מלאה ואינה בהכרח עדכנית.

ניר גינת –
מנהל קריאייטיב ואנימטור בכיר באולפני Snowball.
שימש כסופרוייזר אנימציה בסטודיו Crew972, וכתלתיסט באולפנים Polygon , MediaLand.
מנהל מסלול קונספט דיזיין במכללה הישראלית לאנימציה.

אביב בר עמי –
מנהל טכני ראשי (Lead TD) באולפני Snowball.
מנהל מסלול VFX במכללה הישראלית לאנימציה.

נוי כהן –
מנהל מחלקת תלת מימד באולפני JCS.

דן צ'קנוב –
מנהל טכני ראשי (Lead TD) באולפני Breeze.

דימה סטיופן –
מנהל מחלקת תלת-מימד בסטודיו Pitchi-Poy.
עבד גם באולפנים Polygon, DPSI.

עוזי מור –
מנהל האולפן המקלט דיגיטל.
שימש כאמן תלת-מימד באולפני Gadget.
מורה ומתרגל ב-IAC.

שוקי גמליאל –
אנימטור דמויות באולפני Snowball.
שימש גם כאנימטור דמויות בסטודיו Crew972.
עבד גם באולפנים Multiview , Polygon, DPSI , Broadcast, TaleCity.
מורה לאנימציה ב- IAC.

רון גולן-גבע –
אנימטורית דמויות באולפני Snowball.
שימשה גם כאנימטורית דמויות בסטודיו Crew972.
עבדה גם באולפנים Polygon , MediaLand , Gadget.

איגור קריינין –
מודלר ראשי באולפני Snowball.
עבד גם באולפנים Pitchi-Poy , Polygon , DPSI.
מרצה לתלת-מימד ב- IAC.

איתמר ברק –
מנהל קריאייטיב ואנימטור בכיר באולפני Snowball.
מתרגל ב- IAC.

יניר תירוש –
מודלר ראשי באולפני Snowball.
אחראי מידול סביבות באולפני JVP Animation Lab.
מורה לתלת מימד ב- IAC.

אלין רוזן –
אנימטורית דמויות באולפני Snowball.

עמית שבכטר –
אמן תלת-מימד באולפני Snowball.

נטע כנה –
מפתחת פייפליין באולפני Snowball.

נדב דותן –
מעצב דמויות באולפני Snowball.

דניאל עזרי –
אמן תלת-מימד באולפני Snowball.
עבד גם כאמן תלת מימד בחברת MediaLand.

אדר ברונשטיין –
אמן תלת-מימד באולפני Snowball.
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

שהם בלאו –
אמן תלת-מימד באולפני Snowball.
עבד גם כאמן תלת-מימדר בסטודיו MediaLand.

תומר ארבל –
אמן תלת-מימד באולפני Snowball.
עבד גם באולפנים Gadget , Polygon , 3DG.

ניר אביטל –
אנימטור באולפני Snowball.
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

גיל דניאל –
אנימטור באולפני Snowball.
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

סיון מוראד –
אנימטורית באולפני Snowball.

צחי בינר –
אנימטור בסטודיו סטנגה.אורי אן-חיל  –
אנימטורית ב-Shortcut Playground.
מתרגלת ב- IAC.

אור ירון –
אנימטור ב-Shortcut Playground.

נטע להב  –
אנימטורית ב-Shortcut Playground.

מריה ינטינזון –
אנימטורית ב-Shortcut Playground.
אנימטורית בסטודיו סטנגה.
מתרגלת ב- IAC.

טליה גוטויזר  –
אנימטורית ב-Shortcut Playground.

שמואל לנדסמן  –
אנימטור ב-Shortcut Playground.

אביחי ברס –
מעצב ב-Shortcut Playground.

יוני כרמונה –

תלתיסט-אפטריסט ב-Shortcut Playground.

אלעד מילרד –
תלתיסט-אפטריסט ב-Shortcut Playground.

עינב דרעי –
מעצבת בחברת המשחקים הגרמנית FlareGames.
מעצבת באולפני Snowball.

דנאור שטרוזמן –
אמן תלת מימד ב-3DPlace.

ירון גרנות –
קונספט ארטיסט בחברת המשחקים Space Cowboys Studio.

תמם צור –

מעצב בחברת המשחקים Played Online.

אלון דורן –
תלתיסט ב-Dreams & Magic.

דנה ארקשבסקי – 
אמנית תלת מימד בחברת ההדמיות GeoSim.

אבין ואדאס – 
מנהל סטודיו אבין ואדאס.
שימש כמעצב ראשי ומנהל סטודיו ב-Icon Interactive.

שחר שרביט –
מנהל שותף באולפני שיבר הפקות.
אמן תלת-מימד באולפני גאגא הפקות.

דודי יקיר –
מנהל סטודיו לעיצוב Urban Connection.
עבד גם כאמן תלת מימד בחברת Talecity.

אורן כנען –
מנהל שותף בחברת משחקי המחשב SandHillGames.
מורה לאנימציה בחברת Animedia.

עומר סבגטובי –
במאי קליפים ופרסומות.

מקס קלנר –
אמן תלת-מימד בסטודיו Pitchi-Poy .
עבד גם באולפנים Polygon , DPSI.

סרג' מיורוב –
אמן תלת-מימד בסטודיו Pitchi-Poy .

כפיר מרלאוב –
אמן תלת-מימד בסטודיו Pitchi-Poy .

גלעד אוסטרובר –
פרילנסר בסטודיו Pitchi-Poy .

נתן אליאס – 
אמן תלת-מימד בסטודיו Pitchi-Poy.

סאלח דיאב –

פרילנסר בסטודיו Pitchi-Poy.

שמי מזרחי –
אמן תלת-מימד באולפני ברודקאסט.

דו צ'ו –
אמן תלת-מימד באולפני ברודקאסט, סטודיו 3DG וסטודיו Aiko.
מתרגל ומורה ב- IAC.

אלעד נעים –
אמן תלת מימד ואפטריסט בסטודיו Yashinski.

שי וקס –
אמן תלת מימד בסטודיו Yashinski.

שירה גישר –
גרפיקאית בעיתון מעריב.
שימשה גם כגרפיקאית ב- IAC.

טל פולקמן –
מתמחה באולפני JVP Animation Lab.

ענת דייג –
מתמחה באולפני JVP Animation Lab.
פרילסנרית בתחומי האנימציה, העיצוב והגרפיקה.

שירז יניר –
מתמחה באולפני JVP Animation Lab.

בר שולמן –
אמן תלת-מימד בסטודיו Crew972.
עבד גם כאמן תלת-מימד באולפני Blue Goo.
היה מתמחה באולפני JVP Animation Lab.

אירנה ציבולקה –
אמנית תלת-מימד בסטודיו Crew972.
היתה מתמחה באולפני JVP Animation Lab.

אריק ג'נה –
אמן תלת-מימד באולפני Crew972 ,  Smartoonz , Gadget , JVP Animation Lab.
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

קרן חורש –
אנימטורית דמויות באולפנים Crew972 ו- MediaLand.

עדי פלדמן –
אמן תלת-מימד בסטודיו N-Trace.

ירון גרנות –
מעצב משחקי מחשב ב-Space Cowboys Studio.

איליה דורמן –
מעצב משחקי מחשב ב-Space Cowboys Studio.

דן בלוסטוצקי –
אמן תלת מימד בסטודיו Brio.

ירין אורפלי –
ראש המחלקה הגרפית בחברת TLVMedia.

גיל מנור –
פרילנסר במשרד הפרסום מקאן אריקסון.

גבע גרשון –
ארט דירקטור במשרד הפרסום מקאן אריקסון.

מרים מושינסקי –
מעצבת במשרד הפרסום מקאן אריקסון.

ליאון דדא –
פלאשיסט במשרד הפרסום מקאן אריקסון.

אלכס שוורצמן –
אמן תלת-מימד באולפני Gadget.

גיל קדוש –
אמן תלת-מימד באולפני Blue Goo.

אסף ארבל –
מנהל סטודיו ArtBel.
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

אבי אוסיפוב –
מנהל מכללת Open College להוראת עיצוב, גרפיקה ואינטרט.
מנהל חברת Open Site לעיצוב אתרים.
מורה לגרפיקה ב-IAC.
פרילנסר בתחומי העיצוב, האנימציה והאינטרנט.

סשה רייכמן –
אמן תלת-מימד פרילנסר.
מתרגל ומורה ב- IAC.

דרור פומברג –
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

דורון לבנה –
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

יובל ניסים –
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

רועי צמח –
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

זיו מילמן –
אסיסטנט ומתרגל ב- IAC.

מאשה דהאן –
אמנית תלת-מימד בסטודיו MediaLand.

אפרת גורקביץ' –
אמנית תלת-מימד בסטודיו MediaLand.

שלומי רודר –
אמן תלת-מימד בסטודיו MediaLand.

אולג לישנקו –
אנימטור דמויות בסטודיו MediaLand.
פרילנסר בסטודיו Polygon.
מורה לאנימציה בחברת Animedia.

תהלה שטרן –
אמנית תלת-מימד בסטודיו MediaLand.
מורה לאנימציה בחברת Animedia.

דנה ברוסטובסקי –
אמנית תלת-מימד בסטודיו MediaLand.
מורה לאנימציה בחברת Animedia.

רובי אלמליח –
פרילנסר באולפנים Polygon , MediaLand.

רן אלמליח –
פרילנסר באולפנים Polygon , 3DG , MediaLand.

אווה מטודי –
פרילנסרית בסטודיו Polygon.
אמנית תלת-מימד בסטודיו TaleCity.
מורה לאנימציה בחברת Animedia.

בן פונרוב –
מנהל ומעצב האתר WiredTape.

עודד חלד –
אנימטור במשרד הביטחון.

איתי מנגשה –
אמן תלת-מימד בסטודיו צפלין.
עבד גם כאמן תלת-מימד באולפנים Polygon ו-MediaLand.
מורה ומתרגל ב- IAC.

דיני מנדלבוים –
גרפיקאית ואנימטורית באולפני שיר וזמר.

מלכי רוטשטיין –

גרפיקאית ואנימטורית באולפני שיר וזמר.

גיא גזית –
פרילנסר בתחומי אנימציה, עריכת וידאו ופוסט פרודקשן.
עבד בין היתר עבור ערוץ 1 ואולפני סטנגה.

בן חור קורולקר –
אמן תלת-מימד באולפן Jangly Animation Studio בהודו.
פרילנסר במקומות שונים.

אלעד רט –
במאי ראשי באולפני וידאו-ליין.

איתמר קרן –
אמן פוסט פרודקשן באולפני גראביטי.