חדשות ואירועים במכללה הישראלית לאנימציה

26 במרץ 2012

לקראת האביב, המכללה הישראלית לאנימציה שמחה להודיע על מגוון חדשות ואירועים:

יום פתוח וכנס מקצועי לאנימציה וגרפיקה

רוצים להבין מה ההבדל בין אנימציה תלת-מימדית לאנימציה קלאסית? ללמוד איך יוצרים אפקטים ויזואלים ומה זה בעצם פוסט-פרודקשן? לשמוע על גרפיקה ממוחשבת ועיצוב? לצפות בהדגמות של תהליכי עבודה מאנשי מקצוע מובילים? מעוניינים לשמוע על מסלולי הלימוד ב-IAC, לצפות בעבודות בוגרים ולהכיר את צוות המכללה? המכללה הישראלית לאנימציה מזמינה אתכם לכנס מקצועי ויום פתוח, שיתקיים ביום שישי, 20/04/2012, בין השעות 14:30 – 8:40, בקמפוס המכללה ברחוב הארבעה 4, ת”א. לפרטים לחצו כאן.

CG Master Class 2012

סמינר מקצועי בהנחיית אנימטורים ואנשי מקצוע שעבדו בהפקות בינלאומיות, ביניהן משפחת סופר על, מוצאים את נמו, ג’ון קרטר, אסטריקס, יוגי דוב, היטמן, מטריקס 2 ועוד. שלושה ימים מלאים של הדגמות חיות, סקירות מקיפות והרצאות מעמיקות, שיאפשרו לכם ללמוד מנסיונם של בכירי תעשיית האנימציה. הזדמנות חד-פעמית להכיר לעומק את תהליכי העבודה, השיטות והטכניקות של אנשי המקצוע המובילים במדינה. CG MASTER CLASS 2012 לפרטים לחצו כאן. 

פסח של אנימציה 2

זו השנה השניה שאנו מקיימים את אירועי “פסח של אנימציה” – חגיגת אנימציה לכל המשפחה. ארבעה ימים מלאים של פעילויות, הרצאות וסדנאות, לקהל הרחב, לסטודנטים ולאנשי מקצוע. הזדמנות חד פעמית ללמוד כיצד יוצרים אנימציה, וכן מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. פסח של אנימציה 2 לפרטים לחצו כאן. 

הרשמה לקורסי אפריל

ההרשמה לקורסי אפריל מתקרבת לסיומה. מהרו להירשם! ב-15 לאפריל יפתח קורס לפיסול ממוחשב בתוכנה המהפכנית ZBrush. ההרשמה בעיצומה. לפרטים על קורס זיבראש לחצו כאן. ב-30 באפריל יפתח מסלול אנימציה תלת-מימדית. נותרו מקומות בודדים במסלול ערב, נמשכת ההרשמה למסלול בוקר. לפרטים על מסלול אנימציה תלת-מימדית לחצו כאן. יצירות סטודנטים ובוגרים (לחצו להגדלה): לחצו כאן לעוד יצירות סטודנטים, אנימציות ותיקי עבודות.

חדשות, פעילויות ואירועים במכללה הישראלית לאנימציה:

חתולים מצוירים 5 - הזוכים
אנימיקס 2017

אנימיקס 2017

הפסטיבל הבינלאומי לאנימציה, קומיקס וקריקטורה. 8 - 12 באוגוסט בסינמטק תל-אביב וב-IAC.[...]

מפגש עם הישראלים של וונדר וומן (לא... לא גל גדות)

מפגש עם הישראלים של וונדר וומן (לא... לא גל גדות)

מפגש עם עודד גרנות וקובי מולדבסקי, שעבדו על הסרט וונדר וומן. ביום חמישי 27/07 בשעות 18:30 - 20:00.[...]

תחרות חתולים מצוירים 5

תחרות חתולים מצוירים 5

בתאריך 08/08 נחגג בעולם כולו יום החתול הבינלאומי. לכבוד החגחתול, המכללה הישראלית לאנימציה ופסטיבל אנימיקס מכריזים על תחרות של ציורים ואנימציות בנושא חתולים.[...]

אנימציית דמויות למתקדמים, עם מורים מדיסני, פיקסאר ודרימוורקס

אנימציית דמויות למתקדמים, עם מורים מדיסני, פיקסאר ודרימוורקס

הקורס מיועד לאנימטורים המעוניינים לפתח ולקדם את יכולותיהם, במטרה לעבוד בפרויקטים לטלויזיה או לקולנוע. עבודה מובטחת למצטייני הקורס. בשיתוף ביה"ס פריים ביי פריים.[...]

הפנינג פיסול בחול 2017

הפנינג פיסול בחול 2017

IAC מזמינה את תלמידי ובוגרי המכללה להפנינג פיסול בחול, שיתקיים ביום שלישי 13/06 בין השעות 12:00 - 21:00,[...]

רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: