חדשות ואירועים במכללה הישראלית לאנימציה

26 במרץ 2012

לקראת האביב, המכללה הישראלית לאנימציה שמחה להודיע על מגוון חדשות ואירועים:

יום פתוח וכנס מקצועי לאנימציה וגרפיקה

רוצים להבין מה ההבדל בין אנימציה תלת-מימדית לאנימציה קלאסית? ללמוד איך יוצרים אפקטים ויזואלים ומה זה בעצם פוסט-פרודקשן? לשמוע על גרפיקה ממוחשבת ועיצוב? לצפות בהדגמות של תהליכי עבודה מאנשי מקצוע מובילים? מעוניינים לשמוע על מסלולי הלימוד ב-IAC, לצפות בעבודות בוגרים ולהכיר את צוות המכללה? המכללה הישראלית לאנימציה מזמינה אתכם לכנס מקצועי ויום פתוח, שיתקיים ביום שישי, 20/04/2012, בין השעות 14:30 – 8:40, בקמפוס המכללה ברחוב הארבעה 4, ת”א. לפרטים לחצו כאן.

CG Master Class 2012

סמינר מקצועי בהנחיית אנימטורים ואנשי מקצוע שעבדו בהפקות בינלאומיות, ביניהן משפחת סופר על, מוצאים את נמו, ג’ון קרטר, אסטריקס, יוגי דוב, היטמן, מטריקס 2 ועוד. שלושה ימים מלאים של הדגמות חיות, סקירות מקיפות והרצאות מעמיקות, שיאפשרו לכם ללמוד מנסיונם של בכירי תעשיית האנימציה. הזדמנות חד-פעמית להכיר לעומק את תהליכי העבודה, השיטות והטכניקות של אנשי המקצוע המובילים במדינה. CG MASTER CLASS 2012 לפרטים לחצו כאן. 

פסח של אנימציה 2

זו השנה השניה שאנו מקיימים את אירועי “פסח של אנימציה” – חגיגת אנימציה לכל המשפחה. ארבעה ימים מלאים של פעילויות, הרצאות וסדנאות, לקהל הרחב, לסטודנטים ולאנשי מקצוע. הזדמנות חד פעמית ללמוד כיצד יוצרים אנימציה, וכן מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. פסח של אנימציה 2 לפרטים לחצו כאן. 

הרשמה לקורסי אפריל

ההרשמה לקורסי אפריל מתקרבת לסיומה. מהרו להירשם! ב-15 לאפריל יפתח קורס לפיסול ממוחשב בתוכנה המהפכנית ZBrush. ההרשמה בעיצומה. לפרטים על קורס זיבראש לחצו כאן. ב-30 באפריל יפתח מסלול אנימציה תלת-מימדית. נותרו מקומות בודדים במסלול ערב, נמשכת ההרשמה למסלול בוקר. לפרטים על מסלול אנימציה תלת-מימדית לחצו כאן. יצירות סטודנטים ובוגרים (לחצו להגדלה): לחצו כאן לעוד יצירות סטודנטים, אנימציות ותיקי עבודות.

חדשות, פעילויות ואירועים במכללה הישראלית לאנימציה:

מה חדש בפוטושופ 2018?

מה חדש בפוטושופ 2018?

המעצב לאון סוקולאסקי סוקר את פוטושופ 2018 ומסכם: זה השדרוג המשמעותי ביותר של השנים האחרונות[...]

הרשמה ללימודים בקנדה

הרשמה ללימודים בקנדה

מידע למי שהתקבל ללימודים בביה"ס Think Tank, ומעוניין להשלים את הליך ההרשמה.[...]

ראיון עם אמן הסטוריבורד דורון מאיר

ראיון עם אמן הסטוריבורד דורון מאיר

לכבוד יציאתו לקולנוע של הסרט "הפוני הקטן שלי", ולקראת פתיחת קורס סטוריבורד בדצמבר, ישבנו לשיחה עם דורון מאיר, מאמני הסטוריבורד המובילים בישראל.[...]

שינויים ותוספות בקורס גיימינג

שינויים ותוספות בקורס גיימינג

קורס פיתוח ועיצוב משחקי מחשב מתרחב לשנתיים אקדמאיות ומוסיף תכנים ב-VR, פיסול דיגיטלי ועוד.[...]

קורסי אונליין חדשים: ניוק / סטוריבורד

קורסי אונליין חדשים: ניוק / סטוריבורד

שני קורסי אונליין חדשים, בשיתוף בית הספר פריים ביי פריים: קומפוזיטינג בניוק עם עודד גרנות, סטוריבורד עם דורון מאיר. הפתיחה בדצמבר.[...]

חתולים מצוירים 5 - הזוכים
רוצים עוד מידע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם: