חדשות ואירועים במכללה הישראלית לאנימציה

26 במרץ 2012

לקראת האביב, המכללה הישראלית לאנימציה שמחה להודיע על מגוון חדשות ואירועים:

יום פתוח וכנס מקצועי לאנימציה וגרפיקה

רוצים להבין מה ההבדל בין אנימציה תלת-מימדית לאנימציה קלאסית? ללמוד איך יוצרים אפקטים ויזואלים ומה זה בעצם פוסט-פרודקשן? לשמוע על גרפיקה ממוחשבת ועיצוב? לצפות בהדגמות של תהליכי עבודה מאנשי מקצוע מובילים? מעוניינים לשמוע על מסלולי הלימוד ב-IAC, לצפות בעבודות בוגרים ולהכיר את צוות המכללה? המכללה הישראלית לאנימציה מזמינה אתכם לכנס מקצועי ויום פתוח, שיתקיים ביום שישי, 20/04/2012, בין השעות 14:30 – 8:40, בקמפוס המכללה ברחוב הארבעה 4, ת”א. לפרטים לחצו כאן.

CG Master Class 2012

סמינר מקצועי בהנחיית אנימטורים ואנשי מקצוע שעבדו בהפקות בינלאומיות, ביניהן משפחת סופר על, מוצאים את נמו, ג’ון קרטר, אסטריקס, יוגי דוב, היטמן, מטריקס 2 ועוד. שלושה ימים מלאים של הדגמות חיות, סקירות מקיפות והרצאות מעמיקות, שיאפשרו לכם ללמוד מנסיונם של בכירי תעשיית האנימציה. הזדמנות חד-פעמית להכיר לעומק את תהליכי העבודה, השיטות והטכניקות של אנשי המקצוע המובילים במדינה. CG MASTER CLASS 2012 לפרטים לחצו כאן. 

פסח של אנימציה 2

זו השנה השניה שאנו מקיימים את אירועי “פסח של אנימציה” – חגיגת אנימציה לכל המשפחה. ארבעה ימים מלאים של פעילויות, הרצאות וסדנאות, לקהל הרחב, לסטודנטים ולאנשי מקצוע. הזדמנות חד פעמית ללמוד כיצד יוצרים אנימציה, וכן מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. פסח של אנימציה 2 לפרטים לחצו כאן. 

הרשמה לקורסי אפריל

ההרשמה לקורסי אפריל מתקרבת לסיומה. מהרו להירשם! ב-15 לאפריל יפתח קורס לפיסול ממוחשב בתוכנה המהפכנית ZBrush. ההרשמה בעיצומה. לפרטים על קורס זיבראש לחצו כאן. ב-30 באפריל יפתח מסלול אנימציה תלת-מימדית. נותרו מקומות בודדים במסלול ערב, נמשכת ההרשמה למסלול בוקר. לפרטים על מסלול אנימציה תלת-מימדית לחצו כאן. יצירות סטודנטים ובוגרים (לחצו להגדלה): לחצו כאן לעוד יצירות סטודנטים, אנימציות ותיקי עבודות.

חדשות, פעילויות ואירועים במכללה הישראלית לאנימציה:

מדריך הטרמפיסט להוליווד - עם דוד גידלי

מדריך הטרמפיסט להוליווד - עם דוד גידלי

מפגש עם הבמאי ואמן האפקטים דוד גידלי. יום חמישי 11/5. חינם לתלמידי ובוגרי IAC.[...]

מפגש אמן עם סשה רייכמן

מפגש אמן עם סשה רייכמן

יום ראשון הקרוב בשעות 19:00 - 21:00. לתלמידי ובוגרי IAC, בהרשמה מראש.[...]

סדנת אמן עם ג'ונתן הארדסטי

סדנת אמן עם ג'ונתן הארדסטי

IAC מארחת את ג'ונתן הארדסטי לסדנה מעשית בת יומיים בנושא ציור ריאליסטי בצבעי שמן או במדיה דיגיטלית.[...]

IAC מתרחבת למתחם חדש

IAC מתרחבת למתחם חדש

החל מסוף חודש ינואר, פעילות המכללה תתרחב למתחם חדש, ברחוב קרליבך 12 בתל-אביב, הממוקם במרחק 20 שניות מהקמפוס הראשי של IAC. במתחם החדש יפעלו 3 כיתות: כיתת מחשבים, כיתת אמנות וכיתת תרגול.[...]

קורס אנימציה תלת-מימדית בפיקוח משרד הכלכלה

קורס אנימציה תלת-מימדית בפיקוח משרד הכלכלה

קורס אנימציה תלת-מימדית הוכר על ידי משרד הכלכלה, המשמעויות: תעודה מוכרת ואופציות למימון מטעם המדינה.[...]

V-Ray Day Israel - חג האורות ב-IAC

V-Ray Day Israel - חג האורות ב-IAC

במרכז האירוע: מפגש עם ראש תחום תלת מימד באולפני Blur, שעבד על דדפול, איירון-מן 3, אנט-מן, דוקטור סטריינג’, שומרי הגלקסיה ועוד. וגם הרצאה של עודד אראל בנושא פיצ'רים חדשים לרנדר פוטוריאליסטי בויריי. יום שני 26/12. הכניסה חופשית, בהרשמה מראש.[...]

רוצים עוד מידע? השאירו פרטים ונחזור אליכם: